ponuka je uzatvorená

Bez spoločnosti Jungheinrich by ostal Váš nákupný košík pravdepodobne prázdny. A nielen on. Denne presúvajú naše zariadenia milióny produktov v internej logistike na celom svete. Medzi poskytovateľmi riešení v intralogistike sme lídrom na Slovensku a celosvetovo patríme medzi TOP 3 spoločnosti.

Našim zákazníkom ponúkame komplexné riešania od plánovania po výstavbu skladov s dodávkou vhodnej manipulačnej techniky a regálových systémov až po softvérové riešenia na mieru, servis zariadení a finančné služby. A pri všetkom, čo robíme, máme stále na mysli našich ľudí, ktorých nasadenie a odbornosť sú základom nášho úspechu. U nás presadzujeme kultúru otvorenosti a vzájomného rešpektu.

Účtovníčka @ Jungheinrich
Účtovníčka
Oblasť práce
Obchod
Miesto
ihneď

Náplň práce

Ak ste v účtovníctve doma a radi sa pohybujete vo svete čísiel, radi Vás privítame v našom tíme!
Čo budete robiť:
- najviac pracovného času Vám zaberie účtovanie tuzemských a zahraničných dodávateľských faktúr a dobropisov,
- ďalej budete mať na starosti účtovanie bankových operácií, dennú kontrolu bankových účtov, tvorbu a účtovanie daňových dokladov k prijatým platbám
- prípravovať platby na úhradu, odsúhlasovať a párovať prijaté platby, komunikovať so zákazníkmi v prípade neidentifikovaných bankových prevodov,
- spravovať a riadiť pohľadávky,
- administrovať krycie listy k poistným udalostiam.

Možnosti rozvoja

Čo sa u nás môžete naučiť?
- Pracujeme ako jeden tím a Vy budete jeho súčasťou.
- Nápady na vylepšenia vítame a podporujeme.
- U nás nikdy nie je nuda, stále rastieme a s nami rastú aj Vaše možnosti sa niečo nové naučiť.

Zodpovednosti

70%
Účovanie tuzemských a zahraničných dodávateľkých faktúr
15%
Účtovanie bankových operácií
10%
Správa a riadenie pohľadávok
5%
Administrácia krycích listov k poistným udalostiam

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor
Financie
Účtovníctvo
Počet rokov praxe
3
Počet rokov praxe v odvetví
3 - Ekonomika, financie a účtovníctvo
Požadované zručnosti
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Iné požiadavky
Koho hľadáme osobnostne?
- niekoho, kto je precízny a spoľahlivý
- je tímový hráč
- dobre znáša prácu pod tlakom a má analytické myslenie
Vítané
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Vítané zručnosti
znalosť SAP FI

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Flexibilný pracovný čas
  3. Work-life balance

- Ak chcete popracovať na svojej angličtine, ponúkame Vám možnosť učiť sa po anglicky (organizované skupinové kurzy na firme).
- Takisto Vám ponúkame možnosť športového a oddychového vyžitia príspevkom na kartu Multisport.
- Po odpracovaní prvého roka, Vám dáme 4 dni voľna navyše.

Ponúkaný plat

1 000* - 1 300 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Kontakt

Silvia Junger
HR Business Partner

Adresa

Ďiaľničná cesta 17, Senec, Slovensko