ponuka je uzatvorená

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

Manažér predaja pre oblasť Rožňava @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Manažér predaja pre oblasť Rožňava
Miesto Miesto
Rožňava
Typ pracovného pomeru
živnosť
Nástup
dohodou

Náplň práce

Ste skúsený obchodník a zároveň chcete riadiť obchodný tím? Pridajte sa do tímu NN a ako manažér predaja sa budete môcť realizovať v oblasti:

  • akvizície nových firemných klientov, uzatvárania DDS zmlúv (3. dôchodkový pilier) a DSS zmlúv (2. dôchodkový pilier);
  • komplexnej starostlivosť a poradenstva;
  • riadenia a podpory pridelených externých predajcov dôchodkových produktov;
  • náboru a tvorby svojho externého obchodného tímu.

Požiadavky

Koho hľadáme Kolegu / kolegyňu, ktorej je prednosťou je:

  • komunikatívnosť, prezentačné zručnosti a príjemné vystupovanie;
  • prax v oblasti obchodu, príp. bankovníctva, či poisťovníctva je výhodou;
  • ochota cestovať v danom regióne – práca v teréne;
  • orientácia na výsledok;
  • samostatnosť.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Benefity

  • práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu doplnkového dôchodkového sporenia;

  • atraktívny a žiadaný produkt dôchodkového sporenia s unikátnym zhodnotením a veľkým potenciálom rastu;

  • zaujímavé finančné ohodnotenie od 1 200 eur mesačne v závislosti od dosiahnutých výsledkov;

  • široké možnosti vzdelávania;

  • možnosť kariérneho postupu.

Ponúkaný plat

1 200* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1 200 EUR/mesiac

Kontakt

Mgr. Radko Volák

Adresa

Rožňava, Slovensko