ponuka je uzatvorená
Špecialista zaistenia @ Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu
Špecialista zaistenia
Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 400 EUR / mesiac

Náplň práce

Máš analytické myslenie a zaujímaš sa o oblasť poisťovníctva?

Staň sa špecialistom zaistenia a Tvojou prácou bude:

  • spracovanie agendy zaistenia pre účtovanie so zaisťovateľom v celom komplexe
  • komunikácia so zahraničnými zaisťovateľmi a maklérmi
  • vyhodnocovanie poistného portfólia (rizikové profily, škodové profily, ocenenie vlastných vrubov, škodovosť, ziskovosť, solventnosť, a pod.)
  • spolupráca pri príprave zaistenia, nadlimitného poistenia a neštandardných ponúk poistenia
  • kontrola mesačných finančných správ a realizovaných platieb poistného so zaisťovateľom
  • príprava štatistických a systémových podkladov k zrealizovaným obchodom
  • aktívna spolupráca a vypracovávanie analýz a výkazov v rámci poistenia a zaistenia
  • vypracovávanie a aktívna spolupráca na podkladoch pre audit a iné kontrolné orgány
  • spracovanie návrhu zaistného programu pre nasledujúci rok
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa

Zručnosti

  • Microsoft Excel - Mierne pokročilý
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý

Požiadavky

  • pozícia je vhodná aj pre absolventov
  • prax v poisťovníctve výhodou
  • pokročilá znalosť MS Office (najmä excel)
  • pokročilá znalosť anglického jazyka (min. B1)
  • schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
  • proaktívny a zodpovedný prístup k práci

Benefity

  • Od radosti skáče, kto neplatí za gastráče - v hodnote 4,70 € Ti gastráče platíme my.
  • Pre tvoj relax robíme MAX - ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti ju nie len poskytneme ale Ti na ňu aj prispejeme.
  • Pracujeme pilne a najmä flexibilne -  a s home officom nemáme problém.
  • Mať voľna viac je najviac – preto Ti dáme extra 5 dní voľna naviac.
  • Máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá preto sa môžeš pravidelne zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie.
  • Ako sa na poisťovňu patrí, svojich si zaopatrí - ponúkame Ti zvýhodnené produkty Generali ako aj zľavy u našich partnerov.
  • Ak sa chceš zlepšovať môžeš na sebe pracovať –  prostredníctvom Akadémie Generali alebo na rôznych školeniach a seminároch, ktoré organizujeme.
  • A veľa iného.

Pozícia je obsadzovaná ako zástup počas MD/RD.

1 400* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta, minimálne však od 1400€. A to nie je všetko k pozícií prislúchajú aj polročné odmeny, ktorých výška závisí od plnenia cieľov.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Adresa

Bratislava, Slovensko