ponuka je uzatvorená

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

Interný auditor/ka @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Interný auditor/ka
Miesto Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou

Náplň práce

Hľadáme kolegu/kolegyňu na výkon nezávislého a objektívneho hodnotenia vnútorného kontrolného systému; posudzovanie súladu spoločností NN s požiadavkami zákona, regulátora, skupiny NN a vnútornými predpismi a v závislosti na zisteniach, formulovanie odporúčaní na zlepšenie.

Hlavné zodpovednosti:

• vykonávanie auditov v súlade s plánom auditov a metodikou skupiny NN v rámci tímu alebo samostatne, s plnou zodpovednosťou za realizáciu vlastných čiastkových alebo komplexných úloh;
• formulovanie zistení a odporúčaní na odstránenie nedostatkov; prediskutovanie predbežných zistení s auditovanými útvarmi; sumarizovanie výsledkov auditu v správe z auditu; prezentovanie výsledkov auditu a zistení vedeniu spoločnosti;
• overovanie implementácie navrhnutých opatrení v súlade s interným procesom;
• príprava a udržiavanie dokumentácie k auditom v súlade s internými a externými požiadavkami;
• vykonávanie ad hoc vyšetrovaní, identifikovanie rizík a komunikácia potrebných opatrení na zvýšenie efektivity kontrol;
• aktívna spolupráca s ostatnými členmi tímu ako aj so zahraničnými kolegami v rámci skupiny NN;
• pripomienkovanie predpisov, reportov a iných kontrolných mechanizmov.

Požiadavky

Koho hľadáme Ideálny kolega/kolegyňa by mal/a mať rozvinuté analytické myslenie a zmysel pre detail. Mal/a by byť schopný/á pracovať v tíme a zodpovedať za výsledky, no rovnako byť samostatný/á a zodpovedný/á.

Veľkou výhodou je orientácia v problematike Solvency II, ako aj vlastnenie certifikátu CIA (Certified Internal Auditor).

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/matematické/štatistické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Požadovaná prax

minimálne 3 roky

Benefity

  • 5 dní voľna na regeneráciu

  • 5 dní voľna "Sick day"

  • flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu (Home office)

  • príspevok na dopravu

  • stravovacia karta

  • príspevok na dôchodkové sporenie a životné poistenie v NN

  • MultiSport karta za výhodných podmienok

Ponúkaný plat

900* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

900 EUR/mesiac

Kontakt

Soňa Lásiková

Adresa

Jesenského 36/4, Bratislava, Slovensko