Budeš súčasťou teamu vývojárov vo Frequentis Slovakia, ktorí sa venujú vývoju aplikácie pre telekomunikačné systémy pre riadenie letovej prevádzky. Tento team úzko spolupracuje s produktovým a projektovým vývojovým teamom vo Frequentis Headquarter vo Viedni, kde sa vyvíjajú ďalšie komponenty telekomunikačného systému.

Frequentis dodáva komunikačné a informačné riešenia pre riadiace centrály v oblasti riadenia letovej prevádzky, verejnej bezpečnosti (polícia, požiarnici, záchranná služba) a dopravy (námorná, riečna, pozemná). Frequentis Slovakia, ako člen Frequentis skupiny, sa zameriava na inžiniering a softvérový vývoj komunikačných a informačných systémov. Počet zamestnancov pobočky je momentálne 55, pričom programátori tvoria dve tretiny z celkového počtu zamestnancov.

Frequentis Slovakia sídli na Karadžičovej ulici v City Business Center 1.
C/C++ Programátor @ Frequentis Slovakia s.r.o.
C/C++ Programátor
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
ihneď

Náplň práce

Ako programátor u nás budeš vyvíjať software v programovacom jazyku C/C++ pre telekomunikačné embedded systémy. Tieto telekomunikačné systémy používajú operátori letovej prevádzky na komunikáciu s lietadlom pri štarte, počas letu a pri navádzaní lietadiel na pristátie. Zapojíš sa do tímu, ktorý vyvíja „backend“ aplikáciu, ktorá realizuje aplikačnú logiku telekomunikačnej ústredne.

Tvoj budúci priamy nadriadený

Peter Cecho
SW project and team manager at Frequentis
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Máme pre teba prichystané množstvo príležitostí kde môžeš rásť a tvojou kariérou ťa budeme sprevádzať od prvého dňa. Toto je náš základ a radi ti viac upresníme na pohovore:

Môžeš rásť na našej pobočke v Bratislave v oblastiach
  • softvérového vývoja v technológiách C/C++, C# .NET, SQL database, DELPHI, JAVA, JAVA Script, CSS, Digital Signal Processing,
  • managementu softvérového vývoja ako Team Leader vývojovej skupiny, Development
  • Project Leader, SCRUM Master, Product Owner
  • návrhu telekomunikačných systémov ako systémový architekt a systémový designer
  • testovania ako softvérový tester
Alebo sa môžeš rozvíjať v centrále Frequentis vo Viedni, alebo v inej pobočke v rámci koncernu na rôznych pozíciách.

Zodpovednosti

60%
SW vývoj
20%
Analýza požiadaviek, návrh SW riešení pre telekomunikačné systemy
20%
Testovanie a priebežné integrácie

Požadované
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Požadované zručnosti
Znalosť jazyka C a C++
Znalosť metód objektovo orientovaného SW návrhu a vývoja

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Medzinárodné pracovné prostredie
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Priateľská pracovná atmosféra
  5. Work-life balance

• Vzdelávanie v oblasti technológii, domain know-how a soft skills
• Preplácanie jazykových kurzov (angličtina, nemčina)
• Účasť na konferenciách na Slovensku a v zahraničí
• Občerstvenie vo firme (káva, čaj, minerálky)
• Rozpočet pre teamové mimopracovné aktivity
• Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
• Pohyblivá pracovná doba
• Homeworking

Mzda

dohodou

Doplňujúce informácie

FREQUENTIS Slovakia, s.r.o.;  City Business Center I;  2.poschodie

Kontakt

Andrea Schaden
HR Recruiter
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Karadžičova 7244/8, Bratislava, Slovakia