ponuka je uzatvorená

Budeš súčasťou teamu vývojárov vo Frequentis Slovakia, ktorí sa venujú vývoju aplikácie pre telekomunikačné systémy pre riadenie letovej prevádzky. Tento team úzko spolupracuje s produktovým a projektovým vývojovým teamom vo Frequentis Headquarter vo Viedni, kde sa vyvíjajú ďalšie komponenty telekomunikačného systému.

Frequentis dodáva komunikačné a informačné riešenia pre riadiace centrály v oblasti riadenia letovej prevádzky, verejnej bezpečnosti (polícia, požiarnici, záchranná služba) a dopravy (námorná, riečna, pozemná). Frequentis Slovakia, ako člen Frequentis skupiny, sa zameriava na inžiniering a softvérový vývoj komunikačných a informačných systémov. Počet zamestnancov pobočky je momentálne 55, pričom programátori tvoria dve tretiny z celkového počtu zamestnancov.

Frequentis Slovakia sídli na Karadžičovej ulici v City Business Center 1.
C/C++ Programátor @ Frequentis Slovakia s.r.o.
C/C++ Programátor
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Ako programátor u nás budeš vyvíjať software v programovacom jazyku C/C++ pre telekomunikačné embedded systémy. Tieto telekomunikačné systémy používajú operátori letovej prevádzky na komunikáciu s lietadlom pri štarte, počas letu a pri navádzaní lietadiel na pristátie. Zapojíš sa do tímu, ktorý vyvíja „backend“ aplikáciu, ktorá realizuje aplikačnú logiku telekomunikačnej ústredne.

Používané Jazyky, Knižnice a Štandardy

  • C++, C#, JAVA, JavaScript, SQL, UDP, J2EE, Spring, JDBC, JMS, SOAP, HTML5, XML, Python

Software & Technologies

  • Databases: Linux, Windows, Oracle, SQL Server, Postgres, Gigaspaces XAP
  • Project Support: Maven, Git, Jira, Confluence, Jama, SVN, Jenkins, Crucible
  • Testing: UNIT tests, gtests, FitNesse, Lettuce (framework tests)
  • Code Quality: CodeCheck, Coverity, Valgrind

Tvoj budúci priamy nadriadený

Peter Cecho
SW project and team manager at Frequentis
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Máme pre teba prichystané množstvo príležitostí kde môžeš rásť a tvojou kariérou ťa budeme sprevádzať od prvého dňa. Toto je náš základ a radi ti viac upresníme na pohovore:

Môžeš rásť na našej pobočke v Bratislave v oblastiach
  • softvérového vývoja v technológiách C/C++, C# .NET, SQL database, DELPHI, JAVA, JAVA Script, CSS, Digital Signal Processing,
  • managementu softvérového vývoja ako Team Leader vývojovej skupiny, Development Project Leader, SCRUM Master, Product Owner
  • návrhu telekomunikačných systémov ako systémový architekt a systémový designer
  • testovania ako softvérový tester
Alebo sa môžeš rozvíjať v centrále Frequentis vo Viedni, alebo v inej pobočke v rámci koncernu na rôznych pozíciách.

Zodpovednosti

60%
SW vývoj
20%
Analýza požiadaviek, návrh SW riešení pre telekomunikačné systemy
20%
Testovanie a priebežné integrácie

Požadované
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Požadované zručnosti
Znalosť jazyka C a C++
Znalosť metód objektovo orientovaného SW návrhu a vývoja

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Medzinárodné pracovné prostredie
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Priateľská pracovná atmosféra
  5. Work-life balance

• Vzdelávanie v oblasti technológii, domain know-how a soft skills
• Preplácanie jazykových kurzov (angličtina, nemčina)
• Účasť na konferenciách na Slovensku a v zahraničí
• Občerstvenie vo firme (káva, čaj, minerálky)
• Rozpočet pre teamové mimopracovné aktivity
• Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
• Pohyblivá pracovná doba
• Homeworking

Ponúkaný plat

1 300* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Uvedená mzda zodpovedá juniornej úrovni. Konečná mzda je predmetom finálnych rozhovorov a závisí od od skúseností a kvalifikácie

Doplňujúce informácie

FREQUENTIS Slovakia, s.r.o.;  City Business Center I;  2.poschodie

Kontakt

Andrea Schaden
HR Recruiter

Adresa

Karadžičova7244/8, Bratislava, Slovakia