ponuka je uzatvorená
Business Development Manager (Rail) @ PERSONALITY Headhunters & Recruiters
Business Development Manager (Rail)
Miesto Miesto
Slovensko
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

  • Riadenie a rozvoj železničnej dopravy
  • Účasť na tendroch
  • Príprava projektov a riadenie ich realizácie
  • Identifikácia obchodných príležitostí
  • Vyjednávanie, organizácia a úprava návrhu prevádzky na konkrétnom tendri
  • Spolupráca pri vytváraní stratégie a finančného plánu
  • Analýza a hodnotenie rozvojových programov spoločnosti
  • Príprava prognóz, kalkulácií, spracovanie prezentácií

Požiadavky

  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti v prevádzke alebo rozvoji železničnej dopravy
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Skúsenosť s vedením rozsiahlych projektov
  • Výborné komunikačné, vyjednávacie a koordinačné schopnosti
  • Obchodné myslenie

Benefity

  • Stabilné zázemie úspešnej dopravnej spoločnosti

  • Práca na zaujímavých projektoch

  • Výkonnostná odmena

  • Príspevok na 3. pilier DDS

  • Notebook, mobilný telefón

  • Možnosť odborného a profesijného rastu

Ponúkaný plat

2 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Uvedený plat je orientačný a mzdu posúdime spoločne na základe Vašich skúseností.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú dopravnú spoločnosť.

Adresa

Slovensko