job offer is closed

Vznikli sme v roku 2007 v Bratislave a naša posádka sa odvtedy rozrástla už na 200 herných nadšencov prinášajúcich zábavu pre ľudí z celého sveta. Naše súčasné portfólio sa skladá z hier TrainStation, Emporea, Diggy's Adventure, Seaport a novo vydaných hier Galactic Junk League a Fable Clinic. Všetky sú dostupné zadarmo.

Ďalej tiež pracujeme na nových Match 3 projektoch a pripravujeme Seaport pre mobilné zariadenia.

2D Artist pre TrainStation @ Pixel Federation
2D Artist pre TrainStation
Oblasť práce
Herný priemysel
Miesto
Nástup
immediately

Náplň práce

Ako náš nový 2D Artist budeš vyrábať herný obsah pre jeden z našich projektov, ktorý uvidia milióny hráčov po celom svete.

Budeš dizajnovať a kresliť stroje, postavy, objekty, pozadia a iné

obsahové prvky. Od našich game dizajnérov dostaneš podkladové materiály a
Ty pod vedením art directora vytvoríš požadovaný výstup.

Zodpovednosti

40%
Návrh a kreslenie transport design
30%
Návrh a kreslenie architektúry
20%
Návrh a kreslenie interface (UI)
10%
Návrh a kreslenie charakter design

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky
• znalosť Adobe Photoshop - Pokročilý
• reprezentatívne portfólio
• tímová práca a proaktívny prístup

Vítané
Iné preferencie
Výhodou ak máš:
• skúsenosti s vektorovou grafikou
• skúsenosti s 3D modelovaním
• znalosť trendov v grafickom dizajne

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Priateľská pracovná atmosféra

Dobre odvedenú prácu radi oceníme, preto ti ponúkame adekvátne finančné ohodnotenia. Peniaze však zďaleka nie sú všetko, preto pre teba máme aj iné, nefinančné benefity.

- možnosť využívať fitness
- zvýhodnené členstvo v súkromnom zdravotníckom zariadení ProCare
- možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme
- chillout zónu so šípkami, stolovým futbalom, arkádovými automatmi a stolovými hrami
- firemnú knižnicu v chill out zóne
- firemné masáže
- sick days
- ovocie
- a so všetkou skromnosťou jedny z najlepších a najtvorivejších priestorov na Slovensku :)

Doplňujúce informácie

Ak sme ťa zaujali a chceš sa k nám pridať, pošli nám svoj životopis aj s ukážkou svojho portfólia. Budeme sa tešiť.

Kontakt

Martina Zruban
HR Manager

Adresa

Einsteinova 3399/19, Petržalka, Slovensko