ponuka je uzatvorená

Sme mobilným operátorom, ktorý presadzuje jednoduchosť, transparentnosť a férovosť v mobilnej komunikácii. Aj vďaka tomu je s nami už 11 rokov viac ako 1,9 milióna zákazníkov. Sme deviaty rok po sebe mobilným operátorom roka v ankete TECHBOX . Tiež držiteľ ceny Best Employers 2013, 2014 a 2015 pre najlepšieho zamestnávateľa na Slovensku v kategórii veľkých firiem.

Aké to u nás je?

  • O2 je stabilnou firmou, ale stále sa tu niečo deje, čo dáva všetkým príležitosť stále sa učiť a posúvať ďalej.
  • Kolektív – najlepší priateľ človeka. Keď sa človek teší na svojich kolegov, hneď sa mu ráno vstáva ľahšie.
  • Bez zábavy nie sú koláče. Hodnoty ako férovosť, jednoduchosť, transparentnosť a zábava nie sú len prázdne slová na papieri, ale súčasť každodenného života.
  • Formality idú bokom. Komunikácia bez okolkov je samozrejmosť. Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a kravaty sú pre nás podozrivé.

Špecialista kampaňového manažmentu @ O2 Slovakia
Špecialista kampaňového manažmentu
Oblasť práce
Marketing a PR
Miesto
Bratislava (Petržalka)
ihneď

Náplň práce

Sme tím kampaniarov, ktorí vždy netrpezlivo očakávajú výsledky toho, čo vymyslia. Baví nás hľadať nové cieľovky pre efektívnejší priamy marketing, vždy testovať viacero štýlov komunikácie a snažíme sa stále zlepšovať. Teraz hľadáme človeka, ktorý rozumie dátam a vie ich správne použiť.

U nás budeš:

  • Komplexne analyticky pokrývať zverené kampane priameho marketingu
  • Analyzovať existujúcu zákaznícku bázu, zákaznícke správanie, konkurenciu atď. za účelom prípravy a exekúcie nových kampaní priameho marketingu prostredníctvom kampaňového nástroja
  • Vyhodnocovať na pravidelnej báze kampane priameho marketingu, aj z hľadiska finančných dopadov.
  • Úzko spolupracovať s ostatnými oddeleniami potrebnými realizáciu kampane (marketing, IT, atď.)

Tím líder

supervisor_photo Eva Slobodová
Head of campaign management at O2 Slovakia
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Chceš sa zlepšovať v tom, čo Ťa baví? Radi Ťa v tom podporíme :) . Môžeš sa zapojiť do našej internej akadémie, alebo si nájsť školenie na mieru externe.

Zodpovednosti

30%
Analyzovanie cieľových skupín pre inbound/outbound komunikáciu a tvorba insightov pre nastavenie komunikačných konceptov
35%
Exekuovanie priamych kampaní online/offline/CRM pomocou SW nástrojov (Exponea, Unica, WCA)
10%
Vyhodnocovanie úspešnosti aktivít, tvorba reportov
25%
Realizácia rozvojových projektov (napr. zavedenie nového komunikačného kanálu IM – Viber)

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
3
Počet rokov praxe v odvetví
3 - Marketing a PR
Požadované zručnosti
MS Excel - pokročilý
SQL, HTML, javascript - základy
SAS, UNICA, Exponea, Marketing Cloud - výhodou
Iné požiadavky
- Min. 3 roky praxe v oblasti kampaňového manažmentu prípadne online marketingu
- Prax v online marketingovej agentúre - výhodou
- Skúsenosť s prípravou a exekúciou kampaní cez rôzne kanály (outbound, inbound, SMS, email, web) a cez jednotlivé biznis oblasti (retencia, akvizícia, upsell, xsell)
- Analytické a logické myslenie
- Proaktívny prístup k riešeniu úloh
- Prezentačné zručnosti

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Work-life balance
  3. Atraktívne benefity
  4. Flexibilný pracovný čas
  5. Prestížny zamestnávateľ

-O2 Prázdniny – vieme, že niekedy sa pracuje nad 100% a preto ponúkame aj voľno navyše.
-Home Office - občas potrebujeme väčší kľud na prácu (alebo vybaviť inštalatéra :) ).
-Keď je človek chorý, má ostať doma. Pomôže tým sebe aj kolegom a my mu PN-ku doplatíme.
-Stravné lístky máme aj za dni neprítomnosti v práci.

Ponúkaný plat

1 900* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Okrem základnej mzdy môžete získať aj bonusy 2-krát ročne. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím.

Kontakt

Jana
Šaláteková

Adresa

Einsteinova 24, Petržalka, Bratislava, Slovensko