Store Manažér/ka predajne dánskej obuvi ECCO (Avion) @ ECCO Retail (Slovakia) s. r. o.
Store Manažér/ka predajne dánskej obuvi ECCO (Avion)
Miesto
Bratislava
ihneď
Ponúkaný plat
1 400 EUR / mesiac

Náplň práce

V súčasnosti hľadáme energického Store Managera/ku so skúsenosťami v maloobchode pre našu bratislavskú predajňu Avion.

Čo Vás čaká na tejto pozícii:

- aktívny predaj a poskytovanie skvelého zákazníckeho servisu, na ktorý sme hrdí
- zodpovednosť za vzhľad obchodu, prijímanie a odosielanie tovaru, zmeny plánovania, zásoby
- práca s tímom - jeho podpora, motivácia a usmernenie k stanoveným cieľom, hodnotenie výsledkov a spätná väzba
- práca s ukazovateľmi kľúčových ukazovateľov výkonu a ich analýza, príprava správ
- nábor nových zamestnancov a ich rozvoj

Zodpovednosti

50%
aktívny zákaznícky servis a starostlivosť o predajňu
30%
vedenie a motivácia predajného tímu
20%
práca s ukazovateľmi, reportami a administratíva

Požadované
Počet rokov praxe
2
Iné požiadavky

- Prax v prostredí retailu a vedenia tímu min. 2 roky podmienkou
- Bezproblémová práca s PC (Word, Excel, Outlook) podmienkou
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Profesionálna komunikácia so zákazníkom a tímom
- Analytické myslenie
- Prirodzená schopnosť organizovať a stanovovať priority
- Zdravá súťaživosť, ambicióznosť a chuť dosahovať nadpriemer
- Túžba rásť, neustále sa zlepšovať a prijímať výzvy s nadšením
- Tímovosť

Vítané

Benefity

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- motivačné platové ohodnotenie a atraktívny bonusový systém
- súťaže o finančné aj nefinančné výhry
- stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške 4,50EUR
- 4 krát do roka nové ECCO topánky zdarma
- zaujímavé zamestnanecké zľavy na naše produkty
- Vianočné, výročné a iné darčeky
- Multisport karta
- prepracovaný systém vzdelávania a školení (online a offiline)
- pitný režim zadarmo na pracovisku

1 400* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

základ od 1400 brutto + mesačný bonus do výšky 20% za plnenie cieľov (280EUR), príplatky za víkendy

Dánska spoločnosť ECCO je jedným z popredných svetových výrobcov obuvi, ktorá je štýlová a pohodlná zároveň. Svoj úspech dosiahla kvalitou a používaním inovatívnych technológií. Značka ECCO bola založená v roku 1963 a je jednou z mála spoločností, ktoré vlastnia a riadia každý jeden krok výroby topánok. Cieľom spoločnosti ECCO nikdy nebolo byť najväčší, ale vždy najlepší – stať sa popredným predajcom obuvi na svete, ponúkať najlepší zákaznícky servis a pracovať na neustálom raste ECCO.

Kontakt

Andrea Paločková

Adresa

Bratislava, Slovensko