GA Drilling je high-tech spoločnosť, ktorá vyvíja a komercionalizuje prelomovú technologickú platformu PLASMABIT. Naša technológia umožňuje zásadnú úsporu času a nákladov v porovnaní so súčasnými technológiami a otvára nové možnosti v ťažobnom priemysle (ropa a zemný plyn), v oblasti geotermálnej energetiky, ako aj v segmente baníctva. Prototyp a všetky komponenty technologickej platformy sa pripravujú na aplikácie vŕtania a frézovania. Náš viac ako 100-členný tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Tím sa zameriava na pilotné testy prvých aplikácií, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte. Prvá z aplikácií je zameraná na segment ťažby ropy a zemného plynu, ktorý čelí výzvam ako vŕtanie do tvrdých hornín, exponenciálny rast nákladov pri vŕtaní a zvyšujúci sa počet ropných štruktúr, ktoré je potrebné odstaviť. Prvý produkt pre ťažobný priemysel by mal byť uvedený na trh v roku 2019.
Systémový inžinier @ GA Drilling a.s.
Systémový inžinier
Oblasť práce
Elektrotechnika a energetika
Miesto
ihneď

Náplň práce

Systémový inžinier by mal byť aktívnou podporou vysoko kvalitných systémových inžinierov v procesoch technického riadenia.

Hlavné úlohy systémového inžiniera v GA Drilling:
- vytvárať a udržiavať technickú dokumentáciu na zabezpečenie efektívneho plánovania a riadenia
- spravovať a konfigurovať systém dokumentov
- udržiavať databázy základných funkčných vyhlásení
- navrhnúť a udržiavať hierarchickú štruktúru systémov prostredníctvom logického rozkladu podsystémov a prvkov
- udržiavať tok technických požiadaviek medzi viacerými systémami
- riadiť technické požiadavky systémových rozhraní a architektúry systémov
- overovať technické požiadavky a rozhrania s produktovým oddelením počas pravidelných iterácií
- udržiavať a aktualizovať databázu technických rizík a problémov

Možnosti rozvoja

Odborné školenia
one-to-one angličtina

Ďalší kariérny krok

Internal promotion buď na špecializované role projektové role alebo manažerské role

Zodpovednosti

70%
Silná koordinácia, organizácia, systematické, logické myslenie a komunikačné schopnosti
20%
Veľmi dobré pracovné nasadenie samostatne alebo v skupine
5%
Schopnosť pracovať pod tlakom a časovými obmedzeniami
5%
Úspešne prezentovať technické informácie

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
2
Iné požiadavky
Znalosť Sharepoint je výhodou
Vysokoškolské III. stupňa
Iné preferencie
2 roky predchádzajúcich skúseností v podobnej pozícii - systematické práce s technickými požiadavkami

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Práca s poprednými expertmi
  3. Medzinárodné pracovné prostredie

Iné benefity

Súkromne diners karta s cestovným poistením
Odborné, technické a soft skill školenia
2 sick days (2 dni preplateného voľna)
Firemný rozvoz
Čerstvé ovocie a zelenina v kuchynke
Teambuildingy
Firemné oblečenie
Masáže
Petanque ihrisko
Pre každého parkovacie miesto
Požičovňa náradia

Mzda

Dohodou na základe skúseností

Kontakt

Lenka Klongová
HR Business partner senior
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Vápenka 4, Bratislava, Slovensko