ponuka je uzatvorená

GA Drilling je high-tech spoločnosť, ktorá vyvíja a komercionalizuje prelomovú technologickú platformu PLASMABIT. Naša technológia umožňuje zásadnú úsporu času a nákladov v porovnaní so súčasnými technológiami a otvára nové možnosti v ťažobnom priemysle (ropa a zemný plyn), v oblasti geotermálnej energetiky, ako aj v segmente baníctva.
Prototyp a všetky komponenty technologickej platformy sa pripravujú na aplikácie vŕtania a frézovania. Náš viac ako 100-členný tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Tím sa zameriava na pilotné testy prvých aplikácií, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.
Prvá z aplikácií je zameraná na segment ťažby ropy a zemného plynu, ktorý čelí výzvam ako vŕtanie do tvrdých hornín, exponenciálny rast nákladov pri vŕtaní a zvyšujúci sa počet ropných štruktúr, ktoré je potrebné odstaviť. Prvý produkt pre ťažobný priemysel by mal byť uvedený na trh v roku 2019.

Konštruktér @ GA Drilling a.s.
Konštruktér
Oblasť práce
Elektrotechnika a energetika
ihneď

Miesta práce

Náplň práce

Máš skúsenosti s prácou v CATIA V5? Vieš premýšľať technicky a vymyslieť
veci, ktoré neexistujú? Hľadáme aktívneho kolegu, ktorý sa bude venovať
tvorbe ideových návrhov, realizácií konštrukčných návrhov prototypov,
navrhovaniu a optimalizovaniu konštrukcie vyvíjaných zariadení. Ponúkame
prácu v inovatívnej technologickej firme, kde sú veľké výzvy a dynamika
ich riešenia každodennou realitou.

Tvojou prácou bude:

• realizácia ideových a konštrukčných návrhov prototypov
• navrhovanie a optimalizovanie konštrukcie vyvíjaných zariadení
• príprava výkresovej dokumentácie pre výrobu
• konzultácie v oblasti konštrukcie a technológie výroby pre potreby vývoja prototypov
• tvorba dokumentácie a pracovných postupov

Možnosti rozvoja

Odborné školenia

one-to-one angličtina

Zodpovednosti

35%
Realizácia ideových a konštrukčných návrhov prototypov
35%
Navrhovanie a optimalizovanie konštrukcie vyvíjaných zariadeníPlnenie iných úloh súvisiacich s profesijnou špecializáciou zamestnanca podľa zadania nadriadeného zamestnanca.
10%
Príprava výkresovej dokumentácie pre výrobu
10%
Konštrukcie a technológie výroby pre potreby vývoja prototypov
10%
Tvorba dokumentácie a pracovných postupov

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Priemyselná výroba
Strojárstvo
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
2
Iné požiadavky
• pracovné skúsenosti v CATIA V5
• vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
• pokročilú znalosť technickej angličtiny
• systematické, logické myslenie
Vysokoškolské II. stupňa

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Medzinárodné pracovné prostredie
  3. Práca s poprednými expertmi

Odborné a jazykové vzdelávanie, flexibilný pracovný čas, bezplatné a bezproblémové parkovanie priamo v areáli, čerstvé ovocie a zelenina.

Ponúkaný plat

1 500* - 1 800 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Dohodou na základe skúseností

Kontakt

Simona Nováková
HR Generalist