Náš business je business o ľuďoch. Zmyslom poisťovníctva je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme. Máš chuť dozvedieť sa viac? V tom prípade čítaj #ĎALEJ

Charakterizujú nás hodnoty, ktorými žijeme:

#BE OPEN

#VALUE OUR PEOPLE

#DELIVER ON THE PROMISE

#LIVE THE COMMUNITY#

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my:

Klientsky orientovaní Staráme sa o nášho klienta. Snažíme sa nájsť pre neho najoptimálnejšie riešenie. Simple & smart

Orientovaní na výkon. Hľadáme jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov

Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Sme prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva.

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

LIKVIDÁTOR POISTNÝCH UDALOSTÍ - ŠKODY NA MAJETKU @ Generali Poisťovňa, a.s.
LIKVIDÁTOR POISTNÝCH UDALOSTÍ - ŠKODY NA MAJETKU
Oblasť práce Oblasť práce
Poisťovníctvo
Miesto Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

    • zabezpečenie komplexnej likvidácie poistných udalostí klientov (stroje)
    • vykonávanie potrebných šetrení poistných udalostí,
    • administratívne úkony spojené s poistnou udalosťou (registrácia poistenej udalosti, overovanie krytia),
    • komunikácia s klientom ako aj s ostatnými zainteresovanými subjektmi,
    • vedenie evidencie a štatistík,
    • návrh opatrení a riešení komplexných problémov vyplývajúcich zo špecifických poistných udalostí.

    Zodpovednosti

    60%
    Komplexná likvidácia poistných udalostí
    20%
    Administratíva, štatistika a korešpondencia v oblasti likvidácie poistných udalostí
    20%
    Komunikácia s klientmi a znalcami

    Požadované
    Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
    Stredná škola s maturitou
    Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
    Strojárstvo
    Jazyky Jazyky
    angličtina (UK) - mierne pokročilý
    Počet rokov praxe Počet rokov praxe
    1
    Požadované zručnosti Požadované zručnosti
    Microsoft Excel
    Microsoft Word
    Microsoft Outlook
    Iné požiadavky Iné požiadavky
    -znalosti z oblasti strojárstva, techniky strojov,
    -prax v poisťovníctve na podobnej pracovnej pozícii - veľkou výhodou,
    -dôslednosť, presnosť, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu, flexibilita
    Vysokoškolské II. stupňa

    TOP kariérne benefity

    1. Atraktívne benefity
    2. Work-life balance
    3. Flexibilný pracovný čas
    4. Priateľská pracovná atmosféra

    • práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
    • možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia
    • Generali Akadémia
    • rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo
    • flexibilný pracovný čas
    • dni pracovného voľna naviac
    • zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
    • zvýhodnené produkty Generali poisťovne a VÚB banky
    • firemné akcie pre zamestnancov
    • Multisport karta
    • možnosť home office

    Ponúkaný plat

    1 200* EUR / mesiac
    *základná zložka mzdy

    Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

    Doplňujúce informácie

    Patríme do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Našim zmyslom je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme.
    O našich klientov a zamestnancov sa na Slovensku staráme už 22 rokov. Snažíme sa nájsť pre nich najoptimálnejšie riešenie v oblasti životného aj neživotného poistenia. Máme schopnosť nachádzať jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov. Do všetkého, čo robíme, dávame energiu a nadšenie. Sme silne motivovaní dosahovať ciele. Ciele sú pre nás výzvou, pred ktorou sa nezastavujeme.
    Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Snažíme sa byť prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva a zároveň staviame na profesionalite a odbornosti našich zamestnancov.

    Kontakt

    Mgr. Silvia Ondrejovičová
    HR Business Partner
    Odoslať súkromnú správu

    Adresa

    Lamačská cesta 3a, Bratislava, Slovensko