ponuka je uzatvorená

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

Analytik finančných rizík @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Analytik finančných rizík
Miesto Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou

Náplň práce

• výpočet SII kapitálovej požiadavky pre trhové riziká,
• príprava kvantitatívnych a súčinnosť pri príprave kvalitatívnych reportov SII,
• analýza zmien kapitálovej požiadavky na solventnosť v SII reportingu,
• spolupráca na tvorbe scenárov senzitívnosti a záťažovom testovaní (ORSA)
• analýza výsledkov interného modelu
• spolupráca pri analýze a riadení finančných rizík, súladu aktív a záväzkov a likvidity poisťovne
• podpora prvej línie (Investment, Treasury) pri nastavovaní kontrolného systému pre finančné riziká

Požiadavky

Koho hľadáme Ak sa orientujete vo svete Solvency II a máte skúsenosti s výpočtom SCR (hlavne trhové riziko); máte analytické a logické myslenie; ak ste samostatný, iniciatívny, zodpovedný a máte navyše záujem o sústavné vzdelávanie , tak hľadáme práve Vás.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poistná matematika, finančná matematika, štatistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Bloomberg - základy

Požadovaná prax

4

Benefity

NN je medzinárodná finančná inštitúcia s viac ako 15 000 zamestnancami a stará sa o 18 miliónov zákazníkov vo viac ako 18 krajinách vrátane Japonska. Ponúka starobné a doplnkové dôchodkové sporenie, poistenie a investičné produkty. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, už vyše 25 rokov udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom.

Pod značku NN na Slovensku patria tieto spoločnosti:

NN Životná poisťovňa, a.s.

NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.

NN Tatry- Sympatia, d.d.s., a.s .Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Ponúkaný plat

1 800* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Od 1 800 EUR/mesiac

Adresa

Jesenského 36/4, Bratislava, Slovensko