Úspešnosť Tatra banky a jej dcérskej spoločnosti Raiffeisen banky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v Tatra banke a Raiffeisen banke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.

Klientsky špecialista pre Raiffeisen banku v Bratislave @ Tatra banka
Klientsky špecialista pre Raiffeisen banku v Bratislave
Oblasť práce
Bankovníctvo a finančníctvo
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

V Raiffeisen banke na vás čaká jedinečná atmosféra rodinnej banky, ktorú vytvárajú naše vynikajúce kolektívy po celom Slovensku. K pohode v práci vo veľkej miere prispieva aj viac než 100 % spokojnosť našich klientov.

Vo svojej práci budete predstavovať klientom jednotlivé bankové produkty a pomáhať im pri ich využívaní.

Zároveň budete aktívne vyhľadávať nových klientov a starať sa o existujúcich.

Naučíte sa budovať a rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientmi a rozširovať portfólio ich služieb.

Svojím príjemným vystupovaním a aktívnym prístupom budete zvyšovať spokojnosť našich klientov.

To všetko bez zodpovednosti za veľký objem hotovosti.

Ďalší kariérny krok

Klientsky špecialista - senior

Zodpovednosti

50%
aktívne vyhľadávanie nových klientov
50%
starostlivosť o existujúcich klientov

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky
· Príjemné vystupovanie
· Proklientska orientácia
· Veľmi dobré komunikačné schopnosti
· Ochota učiť sa
· Predajné a obchodné zručnosti
· Pozitívne myslenie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Financie

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Práca s poprednými expertmi
  3. Priateľská pracovná atmosféra

Pre našich kolegov stále vymýšľame nové možnosti sebarealizácie a osobného rastu.
• Budete mať k dispozícii kvalitný systém vzdelávania a školení.
• Motivačné finančné ohodnotenie a zamestnanecké výhody sú u nás samozrejmosťou:
- zvýhodnené využívanie produktov banky
- príspevok do 3. piliera
- príspevok na zdravie
- dni dovolenky navyše s programom Dovolenka PLUS a iné

Ponúkaný plat

730* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe; Atraktívny provízny systém

Kontakt

Jana Lubá
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Hodžovo námestie6785/3, Bratislava, Slovensko