ponuka je uzatvorená
Generálny Manažér Bite&Byte @ Bite&Byte s.r.o.
Generálny Manažér Bite&Byte
Miesto
Bratislava (Ružinov)
Typ pracovného pomeru
živnosť
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / mesiac

Náplň práce

– nastavenie a zabezpečenie plynulého chodu prevádzky

– zodpovednosť za personálnu agendu na prevádzke za približne 25 zamestnancov

– úzka komunikácia s Floorom pri riadení prevádzky

– nastavenie cieľov a zabezpečenie aby sa naplnili

– nastavenie plánov realizácie čiastkových a komplexných úloh

– školenie personálu a sledovanie kvality výstupov

– zabezpečenie hygieny, otváracích hodín, inventáru na prevádzke, riešenie technických nedostatkov

– analýza dát, vyhodnocovanie výsledkov a kreatívne návrhy zamerané na zlepšovanie predaja

– návrh riešení na optimalizovanie nákladov

– sledovanie nových trendov v gastronómii, aktivity konkurenčných prevádzok a návrhy na zlepšenia

– aktívna komunikácia so zákaznikmi a riešenie prípadných sťažností

– zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb

– dôraz je kladený na samostanosť, komplexnosť, kreativitu a nápaditosť

– pravidelný reporting

– dohľad nad eventami, bežným chodom prevádzky, krízových situácií, rozpisu zmien

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Počet rokov praxe
3
Iné požiadavky

– má dlhoročné skúsenosti s riadením gastro prevádzky a pozná komplexne problematiku v oblasti gastronómie

– vie byť prirodzeným lídrom a pomôže nastaviť systémy, ktoré by sa uplatňovali aj pri rozširovaní na viaceré prevádzky

– dokáže byť zodpovedný za ekonomické výsledky prevádzky za ktoré sa dokáže postaviť a neustále hľadá priestor na zlepšenie

– pozná kompletnú ponuku prevádzky a dokáže komunikovať so zákazníkmi

– prináša inovácie a nápady na zlepšenie

– je komunikatívny, samostatný a odhodlaný hľadať riešenia bez výhovoriek

– je systematický, strategicky zmýšľajúci a vysoko orientovaný na dosahovanie výborných výsledkov

– je zodpovedný, má zmysel pre detail, schopnosť pracovať samostatne a má analytické myslenie

– má vzťah k moderným technológiám a vie využívať ich výhody

– je ekonomicky a finančne zmýšlajúci

Vítané

Benefity

    • Stabilné zamestnanie
    • Podielať sa na vývoji nového metropolitného konceptu, ktorý chce rásť aj v zahraničí
    • Možnosť sebarealizácie a cestovania za účelom spoznávania zahraničných trhov
    • Zamestnaneckú zľavu na kompletnej ponuke nášho kvalitného jedla

2 000* - 3 000 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

v závislosti od skúseností

Bite & Byte, to je mladý dynamický kolektív zameraný na dosahovanie vytýčených cieľov. Naša firemná kultúra je pre nás dôležitá a je zameraná na dosiahnutie kombinácie efektívnosti, motivácie a osobného ohodnotenia. Našou filozofiou je určovať zamestnancom ciele a poskytovať im nástroje, s pomocou ktorých ich môžu dosiahnuť. Preto v našej spoločnosti nájdu uplatnenie motivovaní a dynamickí ľudia, ktorí sa neustále snažia zlepšovať vo svojej práci.

Kontakt

Lujza Klauszova

Adresa

Plynárenská , Ružinov, Bratislava, Slovensko