ponuka je uzatvorená

Úspešnosť Tatra banky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v Tatra banke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.

Poradca pre prémiových klientov v Šali @ Tatra banka
Poradca pre prémiových klientov v Šali
Oblasť práce Oblasť práce
Bankovníctvo a finančníctvo
Miesto Miesto
Šaľa
ihneď

Náplň práce

• Nemáte predchádzajúce skúsenosti v bankovom svete? Nevadí. Stačí ak máte rozhľad, skúsenosti s prácou s klientmi, s predajom, a najmä chcete napredovať.

• Čaká na Vás 6 mesačný odborný rozvojový program Tatra banky.
• Podporíme Vaše znalosti všetkých našich produktov a služieb, posilníme Vaše schopnosti v oblasti vzťahového manažmentu a pomôžeme Vám zlepšiť sa v systematických predajných aktivitách.
• Dáme Vám príležitosť vybudovať si kariéru v jednej z najinovatívnejších bánk.
• Bankár zodpovedá za individuálnu starostlivosť o prémiových klientov banky.

Zodpovednosti

50%
kvalitné vyriešenie požiadavky klienta a plnenie obchodného plánu
50%
komunikácia s klientom

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky Iné požiadavky
• Vysokoškolské vzdelanie (v prípade stredoškolského relevantná obchodnícka skúsenosť)
• Skúsenosti a úspech v oblasti obchodu (akvizícia alebo starostlivosť o klienta)
• Skutočný záujem vybudovať si reputáciu v bankovom sektore
• Všeobecný prehľad v oblasti ekonomiky a financií
Vysokoškolské I. stupňa

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Prestížny zamestnávateľ
  3. Atraktívny rozvojový program
  4. Možnosť rýchleho povýšenia
  5. Priateľská pracovná atmosféra

Iné benefity

• práca v silnej spoločnosti s inovatívnym prístupom
• neustále zvyšovanie kvalifikácie
• možnosti kariérneho rastu
• práca pod vedením skúsených lídrov
• zvýhodnené úrokové sadzby produktov Tatrabanky
• príspevok na zdravie
• príspevok do 3. piliera
• dni dovolenky na navyše s programom Dovolenka PLUS

Ponúkaný plat

850* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 850 € brutto pri plnom úväzku.

Adresa

Šaľa, Slovensko