nabídka je uzavřena
Výdělek jako v PRAZE, práce v Benešově -Finanční specialista @ Generali Poisťovňa | Generali Česká pojišťovna

Nabídka práce: Výdělek jako v PRAZE, práce v Benešově -Finanční specialista

Místo
Benešov
Typ pracovního poměru
Nástup
dohodou
Nabízený plat

Náplň práce

!! Od 1.4. přijímáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici obchodníka – finančního specialisty. Co u nás obchodník dělá? !! Je denně v kontaktu s klienty, domlouvá schůzky a poskytuje rady a finanční doporučení v celém portfoliu finančních produktů. Nováček se u nás hodně učí a vydělává si zajímavé peníze již od prvních měsíců za podpory JEDNIČKY NA TRHU, Generali České. Má flexibilní pracovní dobu a podporu v osobě zkušeného manažera. Domluvte si schůzku a pojďte se nám představit.

Je pro Vás důležitá férovost a chcete na sobě dlouhodobě pracovat a rozvíjet se? Máte chuť setkávat se s našimi klienty? Pokud ano, pak je tato příležitost právě pro Vás a čtěte dále.

Jaká je náplň pracovní pozice?

• Pomáhat našim stávajícím klientům a řešit jejich individuální potřeby
• Pracovat s interními systémy Generali České a vyhledávat obchodní příležitosti
• Dlouhodobě na sobě pracovat a rozvíjet své odborné a obchodní dovednosti

Co Vám nabízíme?

• Hned od prvního dne se Vám bude věnovat zkušený manažer a mentor
• Postaráme se o Vaše odborné vzdělání a rozvoj - stanete se certifikovaným odborníkem v oblasti finančnictví a poradenství
• Máme pro Vás připravené portfolio klientů s obchodním potenciálem
• Kromě pojistných produktů máme v nabídce kvalitní a komplexní produkty a služby, např. penzijní a investiční fondy, úvěrové produkty a hypotéky, spořicí produkty a další
• U nás budete mít pružnou pracovní dobu – možnost home office je samozřejmost
• Nadstandardní finanční ohodnocení – 29.000 měsíční odměna + neomezené provize vázané na obchodní výsledky
• 2 letá podpora pojišťovny v celkovém objemu až 710.000 Kč
• Zázemí – práce v jedné z největších pojišťoven na světovém trhu

Co očekáváme od Vás?

• Máte ochotu na sobě dlouhodobě pracovat
• Jste empatická/ý a mate férové jednání s klientem
• Minimálně středoškolské vzdělávání zakončené MATURITOU

Informace závěrem:

• Tuto pozici obsazujeme pro Generali Česká Distribuce, která je dceřinou společností Generali Česká pojišťovna.
• Pracoviště: Benešov
• Nástup: dle dohody

Těšíme se na spolupráci!

Dovednosti a kvalifikace

Požadované
Minimální vzdělání
Střední vzdělání s maturitou
Vítané

Benefity

• Provize z prodeje
• Sleva na firemní výrobky/služby
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Vzdělávací kurzy, školení
• Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
• Možnost občasné práce z domova
• Firemní akce
• Individuální rozvržení pracovní doby
• Možnost si napracovat hodiny
• Možnost delšího neplaceného volna
• Vlastní organizace náplně práce
• Účast na zahraničních konferencích

Pracovní prostředí a firemní kultura

Poisťovňa, ktorá je celoživotným partnerom!

V roku 2021 prišlo ku spojeniu Generali Českej Poisťovne a Generali Poisťovne na Slovensku. Toto spojenie prináša množstvo výhod a možností ďalšieho rozvoja obchodných aktivít. Spoločné fungovanie umožňuje čerpať z dlhodobej tradície na trhu a zároveň si zachovať inovatívny spôsob myslenia a perspektívne rastúcu poisťovňu. Vďaka tomu môžeme naplniť dlhodobý cieľ stať sa celoživotným partnerom pre našich  klientov.

Stabilita a veľkosť spoločnosti zaručuje, že za všetkých okolností dokáže dodržať svoje záväzky, rovnako ako prinášať zásadné technologické inovácie taktiež rýchle a profesionálne služby. Kladieme veľký dôraz na ľudský prístup a rýchle profesionálne služby. Preto do nás vkladá dôveru milióny klientov. Generali podporuje rôzne aktivity. Každý sa môže stať ambasádorom a podieľať sa na zaujímavých projektoch v tejto oblasti.

KOHO HĽADÁME?

Hoci sme poisťovňa, u nás v Generali si na svoje príde v podstate každý. Umožňujeme uplatnenie vo všetkých možných odboroch ako sú: likvidácia, call centrum, IT alebo napríklad risk management. Taktiež je tu veľa možností v analytickom a finančnom oddelení, v marketingu a komunikácii alebo napríklad na HR. Nie je dôležité, či má uchádzač dva mesiace praxe, alebo dvadsať rokov. Rozhodujúci je pozitívny prístup a chuť učiť sa nové veci.

ČO JE DOBRE VEDIEŤ?

Aj keď sa s kolegami radi stretávame osobne, naučili sme sa plne fungovať v online prostredí a home office nám nerobí problém. Vďaka flexibilnému pracovnému času si dokážeme naplánovať prácu tak, aby mali dostatok priestoru na šport alebo zábavu.

V Generali dbáme o fyzické a psychické zdravie zamestnancov. Súčasná doba je náročná a kladie pred nás veľa výziev. Preto ponúkame svojim zamestnancom možnosť využiť konzultácie s psychológom. A nezabúdame ani na aktívny odpočinok a regeneráciu. Ponúkame pestrú škálu športových výhod, ako je Multisport karta, na ktorú prispievame. V letných mesiacoch organizujeme športové hry, skupinové športy, turistické alebo cyklo výlety. Taktiež je možné vybrať si z kultúrnych aktivít, masáží alebo pobytov.

V Generali podporujeme diverzitu a chceme, aby sa zamestnanci cítili byť súčasťou firemnej kultúry. Vďaka medzinárodnému zázemiu skupiny Generali majú zamestnanci možnosť podieľať sa na veľkých projektoch a komunikovať s kolegami z rôznych kútov sveta. V rámci medzinárodnej mobility je možné zúčastniť sa stáže v zahraničí a pozrieť sa, ako spolupracujú kolegovia v iných krajinách.

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my :)

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Kontakt

Monika Fojtíková

Adresa

Vnoučkova 2008/, Benešov, Česko