ponuka je uzatvorená
BALANCED HR s.r.o.

Nadnárodná spoločnosť, ktorá je líder vo svojej oblasti

Mobilný servisný technik Junior ZA @ BALANCED HR s.r.o.
Mobilný servisný technik Junior ZA
Oblasť práce Oblasť práce
Elektrotechnika a energetika
Miesto Miesto
Žilina
ihneď

Náplň práce

• vykonávanie opráv, preventívnych prehliadok, odborných skúšok výťahov
• zodpovednosť za dodržovanie termínov vykonávania jednotlivých druhov činností

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola bez maturity
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky Iné požiadavky
  • vodičský preukaz sk. B

• SOU/SŠ vzdelanie v odbore technickom alebo elektro odbore
• osvedčenie pre prácu v elektrotechnike - vyhlášky č. 508/2009 Z.z. , §21
• vodičský preukaz „B“

Vyššie odborné vzdelanie

• zázemie nadnárodnej spoločnosti, perspektívne a stabilné zamestnanie• možnosť kompletného zaučenia a ďalšieho vzdelávania• možnosť ubytoania v mieste najbližšej pobočky • stravné lístky• rastúce finančné ohodnotenie pri zvyšovaní kvalifikácie• 4 Sickdays• príspevok na dôchodkové pripoistenie• príspevok na kartu multisport• príspevok na tábory detí

Ponúkaný plat

800* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

od 800 / brutto alebo podľa dohody

Kontakt

Kolínková Ivana

Adresa

Žilina, Slovensko