ponuka je uzatvorená
Aplikačný konzultant pre SAP SD/LE - Remote Work @ ADECCO Slovakia s.r.o.
Aplikačný konzultant pre SAP SD/LE - Remote Work
Miesto Miesto
Brezno
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
ihneď

Náplň práce

Pre nášho klienta, ktorý sa zameriava na IT solutions and consulting v oblasti vývoja softvérových riešení pre obnoviteľné zdroje energie, aktuálne hľadáme SAP Consultant (SD/LE) s Anglickým jazykom.

Náplňou práce je:

- Aktívna práca s modulmi SAP SD/LE na úrovni podpory a modifikácií
- IT support a Biznis development (testovanie vývoja, zabezpečenie prístupov, vyhotovovanie faktúr, vyhodnocovanie obchodných cieľov, získavanie nového biznisu)
- Participácia na viacerých projektoch súčasne
- Troubleshooting
- Tvorba škálovacích a iných materialov
- Pravidelný reporting

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské s maturitou / vysokoškolské

Jazykové znalosti : Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Sales and Distribution (SD) - pokročilý
Administrácia SAP - pokročilý

Must have:

Zreteľné pracovné skúsenosti s prácou v SAP moduloch SD a LE, viac ako 3 roky

Znalosť integrovania SD do modulov FI, MM

Debugging v module SAP

Ideálne znalosti v moduloch a funkcionalitách zameraných na predaj

Anglický jazyk min. B2

Nice to have:

Znalosť modulov PM, PP a PS

Skúsenosti v EDI a IDOC

Nemecký jazyk

Benefity

Budú prezentované na pohovore.

Ponúkaný plat

3 000* - 4 000 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Spoločnosť Adecco pôsobí na Slovensku od roku 2002 a odvtedy vybudovala sieť ôsmich pobočiek a onsite pracovísk po celej krajine.

Adecco dokázalo, že je flexibilná a nezaujatá spoločnosť s rešpektom voči  špecifickým vlastnostiam a požiadavkám slovenského trhu práce, pričom nepoľavila z kvality služieb.

Ani po rokoch sme sa neodchýlili od svojej misie predvídať potreby klientov a dodržiavať najvyššie štandardy, ktoré zaručujú individuálne a efektívne riešenia.

Ako globálny líder v oblasti ľudských zdrojov si uvedomujeme, že tradičné modely zamestnania sa neustále menia. A práve preto podporujeme súčasnú a budúcu generáciu v predvídaní zmien, v tom, aby využili viacej príležitostí, aby spolupracovali s Adeccom, pretože im to pomôže aktívne ovplyvňovať ich profesionálne výsledky.

Kontakt

Martin Hlavaty

Adresa

Brezno, Slovensko