ponuka je uzatvorená

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

IT Business Analyst @ NN Životná poisťovňa, a.s.
IT Business Analyst
Miesto Miesto
Bratislava (Staré Mesto)
Nástup
dohodou

Náplň práce

Hľadáme nových kolegov IT analytikov/-čky na oddelenie biznis analýzy a testovania IS.

Tvojou kľúčovou rolou bude podpora vývoja core systému NN Slovensko v rámci životného poistenia.

Po získaní hĺbkovej znalosti core systému bude tvojou hlavnou úlohou vytváranie analýzy požiadaviek a špecifikácií na úpravu aplikácie, pričom budeš komunikovať s ostatnými oddeleniami.

Zastrešíš proces testovania v rôznych variantoch, prípravu odborných funkčných a neskôr automatických testov spolu s testovacou dokumentáciou. Očakáva sa úzka spolupráca s vývojármi.

Budeš podporou produkčnej prevádzky na konzultačnej úrovni pre užívateľov, logickými návrhmi riešení požiadaviek zlepšíš interné procesy aj pre biznis užívateľov.

Požiadavky

Koho hľadáme Požiadavky na uchádzača / Čo od teba očakávame:
• VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania
• min. 2 roky praxe v oblasti poisťovníctva (preferované životné poistenie) prípadne financií
• silné IT znalosti (pokročilé znalosti MS Excel, znalosť SQL výhodou)
• praktické skúsenosti s testovaním 1 rok
• skúsenosť s analýzou biznis požiadaviek veľkou výhodou
• znalosť testovacích postupov a metód výhodou

Profil sociálnych a osobnostných kompetencií:
• samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• iniciatívnosť a tímová spolupráca
• komplexné a analytické myslenie
• štruktúrovanosť, orientácia na detail
• schopnosť komunikovať s ostatnými oddeleniami
• ochota vzdelávať sa

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Požadovaná prax

2

Benefity

• 5 dní Voľna na regeneráciu
• 5 dní voľna „Sick day“
• flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu (Home office)
• príspevok na dopravu
• stravovacia karta
• príspevok na dôchodkové sporenie a životné poistenie v NN
• MultiSport karta za výhodných podmienok
• možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Ponúkaný plat

1 450* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1 450 EUR/mesiac

Kontakt

Tímea Kolláriková

Adresa

Slávičie údolie , Staré Mesto, Bratislava, Slovensko