ponuka je uzatvorená

Sme nadnárodná developerská spoločnosť, ktorej snahou je už viac než 100 rokov meniť svet na miesto, kde sa dobre býva a žije. Kvalitný životný štýl a poctivé bývanie prinášame z Fínska do 8 krajín Európy, kde sme za posledných 10 rokov poskytli pohodlie domova obyvateľom viac ako 50 000 nových bytov.S kolegami sme v každodennom kontakte a často pracujeme v medzinárodných tímoch. Dôraz kladieme na starostlivosť, tímovú spoluprácu a pozitívnu pracovnú atmosféru. Podporujeme profesionálny rast svojich zamestnancov v podobe interných rotácií a kariérneho postupu. Vysoká etika a chuť uspieť nás motivujú v každodennej práci.
Finančný kontrolér @ YIT Slovakia a.s.
Finančný kontrolér
Oblasť práce
Ekonomika, financie a účtovníctvo
Miesto
ihneď

Náplň práce

Hľadáme finančného kontroléra, ktorý bude podporovať finančný kontroling firmy a projektov. Čo budeš robiť?
1. Spolupracovať pri strategickom plánovaní a tvorbe ročných a polročných plánov;
2. Tvoriť a aktualizovať rozpočty projektových výnosov, nákladov a cash-flow na mesačnej a báze;
3. Kontrolovať správnosti vstupov do projektových rozpočtov;
4. Mesačne a kvartálne reportovať pre materskú spoločnosť podľa IFRS;
5. Analýzovať rozpočtové odchýlky a návrhy na prijatie vhodných manažérskych rozhodnutí;
6. Spracovávať ad hoc reporty a finančné analýzy;
7. Pripavovať podklady pre interný/externý audit;
8. Spolupracovať pri tvorbe interných procesov a smerníc a pri nastavovaní nových procesov;
9. Robiť poradenstvo iným kolegom ohľadne aktuálnych riešení a problémov v oblasti kontrolingu;
10. Spolupracovať na procesoch vývoja a implementácie IT/SW súvisiaceho s kontrolingom a reportingom;
11. Spolupracovať na business development projektoch.

Zodpovednosti

25%
strategické plánovanie, príprava polročných a ročných plánov
25%
reporting podľa IFRS- mesačné, kvartálne
20%
rozpočty projektových výnosov, nákladov a cash-flow na mesačnej a báze
15%
podklady pre interný/ externý audit
15%
tvorba interných procesov a smerníc

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Financie
Účtovníctvo
Ekonómia
Manažment
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe
3
Požadované zručnosti
podvojné účtovníctvo
Microsoft Excel, Word, PowerPoint, Outlook
Iné požiadavky
• Vodičský preukaz typ B
• Skúsenosť z auditu alebo finančného kontrolingu
• Prejavuje proaktivitu pri hľadaní riešení
• Je schopný prijať a podporovať zmenu
• Pri svojej práci sleduje efektívnosť

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Flexibilný pracovný čas
  3. Atraktívne benefity
  4. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  5. Priateľská pracovná atmosféra

• Našim zamestnancom poskytujeme stravnú kartu, sick days, narodeninový darček, príspevok pri pracovnom a životnom jubileu, príspevok pri narodení dieťaťa, bezplatné parkovanie vo firemnej garáži
• Podporujeme profesionálny rast cez možnosť interných rotácií a kariérneho postupu
• Pracujeme na zaujímavých projektoch, kde nechávame priestor pre sebarealizáciu a teamovú spoluprácu našich zamestnancov
• Chodíme na teambuildingy a firemné aktivity
• Staráme sa o zdravie - zdravotná prehliadka, masáže

Kontakt

Júlia Koľajová
HR manažér

Adresa

Račianska 153, Bratislava, Slovensko