V spoločnosti ProCare a Svet zdravia poskytujeme nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

NEMOCNICE SVET ZDRAVIA

Spoločnosť Svet zdravia, a. s. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme  prevádzkovateľom 17 regionálnych nemocníc.

Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie.  Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde je pacient centrom našej pozornosti.

Svet zdravia tvorí vyše 6000 našich kolegov. Neustále však hľadáme profesionálov, ktorí sa chcú stať súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve.

Vyberte si nás.

Využite príležitosť získať stabilnú prácu v moderných nemocniciach, zaujímavé profesionálne uplatnenie, atraktívne ohodnotenie, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania.

Spolu tvoríme lepší tím.

Rádiologický technik - Nemocnica Rožňava @ Svet zdravia, a.s
Rádiologický technik - Nemocnica Rožňava
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto Miesto
Rožňava
ihneď

Náplň práce

Náplň práce

  • vykonáva rádiologické vyšetrenia podľa predpísaných metód na spoločných vyšetrovacích a liečebných zložkách
  • vrátane tvorby a  vyhodnocovania rádiodiagnostických postupov a plánov,
  • vykonáva snímkovanie pri lôžku pacienta a operačnej sále, asistuje pri skiaskopických vyšetreniach tráviacej sústavy,
  • vykonáva vyšetrenia na CT pracovisku,
  • spracúva obrazovú dokumentáciu, zadáva výkony do nemocničného informačného systému,
  • plní ďalšie úlohy určené vedúcim rádiologickým technikom,
  • spolupracuje so zdravotníckymi pracovníkmi ostatných oddelení.

Možnosti rozvoja

  • Podpora zvyšovania, prehlbovania alebo rozširovania kvalifikácie zamestnanca prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít.
  • Osobnostné a odborné školenia, rozvoj tzv. soft skills zamestnancov v oblasti komunikácie s pacientom a príbuznými.
  • Spolupráca s uznávanými odborníkmi.
  • Neustály koncepčný rozvoj vo Vašom odbore.

Ďalší kariérny krok

Zamestnanci spoločnosti Svet zdravia a ProCare majú možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti. Majú príležitosť získať skúsenosti a byť súčasťou úspešných a nových projektov v segmente zdravotníctva v najväčšej siete nemocníc a polikliník na Slovensku.

Zodpovednosti

40%
Samostatná špecializovaná odborná činnosť pri štandardných skiagrafických a skiaskopických vyšetreniach
30%
Asistencia pri náročných rádiologických výkonoch s použitím zložitej prístrojovej techniky
20%
Vykonávanie CT a USG vyšetrení
10%
Vykonávanie ústavnej pohotovostnej služby

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Rádiologický asistent/technik
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
- Microsoft Excel – základy - Microsoft Word – základy - Microsoft Outlook - základy
Iné požiadavky Iné požiadavky
• komunikačné zručnosti
• základná počítačová gramotnosť
• morálna bezúhonnosť
• zodpovednosť
• aktívny prístup
• schopnosť riešiť kritické situácie
• lojálnosť
• ochota učiť sa nové veci
• schopnosť pracovať v tíme
Vysokoškolské I. stupňa

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Atraktívne benefity
  3. Prestížny zamestnávateľ
  4. Pocit bezpečia

Iné benefity

Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare
Zľavové karty
Podpora RODINY

Ponúkaný plat

849* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a profilu kandidáta. Pracovné nasadenie oceňujeme formou osobného príplatku.

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text: ,,Osobné údaje vyplnil priamo
uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných
údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a
uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do
písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov,
v znení neskorších predpisov."

Kontakt

Eleonóra Barcziová
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Špitálska 1, Rožňava, Rožňava, Slovensko