ponuka je uzatvorená

GA Drilling je high-tech spoločnosť, ktorá vyvíja a komercionalizuje prelomovú technologickú platformu PLASMABIT. Naša technológia umožňuje zásadnú úsporu času a nákladov v porovnaní so súčasnými technológiami a otvára nové možnosti v ťažobnom priemysle (ropa a zemný plyn), v oblasti geotermálnej energetiky, ako aj v segmente baníctva.
Prototyp a všetky komponenty technologickej platformy sa pripravujú na aplikácie vŕtania a frézovania. Náš viac ako 100-členný tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Tím sa zameriava na pilotné testy prvých aplikácií, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.
Prvá z aplikácií je zameraná na segment ťažby ropy a zemného plynu, ktorý čelí výzvam ako vŕtanie do tvrdých hornín, exponenciálny rast nákladov pri vŕtaní a zvyšujúci sa počet ropných štruktúr, ktoré je potrebné odstaviť. Prvý produkt pre ťažobný priemysel by mal byť uvedený na trh v roku 2019.

Office Assistant @ GA Drilling a.s.
Office Assistant
Oblasť práce
Administratíva a asistentské práce
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Si človek, ktorý rád spolupracuje a komunikuje s ľuďmi? Ak vieš rýchlo reagovať na zmeny a ovládaš angličtinu, ponúkame Ti prácu v inovatívnej technologickej firme, kde veľké výzvy a dynamika ich riešenia sú každodennou realitou.

Tvojou prácou bude:

• administratívna podpora pre jednotlivé oddelenia
• prijímanie a poskytovanie informácií
• zodpovednosť za objednávanie kancelárskych potrieb, občerstvenia a vybavenia kancelárií
• prijímanie a vybavovanie telefonátov a emailov
• evidencia, spracovanie a odosielanie pošty
• organizácia služobných ciest zamestnancov, rezervácie hotelov, taxi, leteniek
• podpora pri organizovaní firemných aktivít
• zabezpečenie podpory nadriadenému pracovníkovi
• spolupráca s inými oddeleniami
• evidencia firemných dokumentov a zmlúv
• zabezpečovanie bezproblémového chodu recepcie a priestorov zamestnávateľa
• starostlivosť o návštevy spoločnosti
• zodpovednosť za plynulý chod meetingov a čistotu zasadačiek a kuchyniek

Priama nadriadená

supervisor_photo Denisa Kubičková
Executive Assistant ve společnosti GA Drilling
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

one-to-one angličtina

soft skills školenia

Ďalší kariérny krok

Podpora internej rotácie v rámci iných oddelení

Zodpovednosti

30%
starostlivosť o návštevy, management kalendárov zasadačiek
30%
administratívna práca, spracovanie pošty a prepájanie telefonátov
20%
zodpovednosť za čistotu zasadacích priestorov a kuchynky
10%
organizácia služobných ciest zamestnancov, rezervácie hotelov, taxi, leteniek
10%
sledovanie stavu a objednávanie kancelárskych potrieb

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Počet rokov praxe v odvetví
1 - Administratíva a asistentské práce
Požadované zručnosti
Microsoft Word
Microsoft Excel
Microsoft Outlook
Iné požiadavky
zodpovedný a proaktívny prístup k práci

príjemné vystupovanie a profesionálny prístup

ochota, lojalita, komunikatívnosť, spoľahlivosť a samostatnosť

Vysokoškolské II. stupňa
Vítané zručnosti
Vodičský preukaz B
Iné preferencie
predošlé skúsenosti s obdobnou prácou sú výhodou

TOP kariérne benefity

  1. Medzinárodné pracovné prostredie
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Prestížny zamestnávateľ

sick-day, parkovacie miesto zdarma priamo v areáli, denne čerstvé ovocie, masáže, voľná licencia MS Office aj na domáce počítače, referal bonus, Diners kartu s cestovným poistením

Ponúkaný plat

Dohodou

Kontakt

Simona Nováková
HR Generalist

Adresa

Vápenka4, Bratislava, Slovensko