V Siemens Healthineers dbáme na pohodlie a zdravie zamestnancov. Neformálne pracovné prostredie so zeleňou a presvetlenými priestormi dopĺňajú elektricky výškovo nastaviteľné pracovné stoly, ktoré pomáhajú kompenzovať nevýhody práce s počítačom. Flexibilná pracovná doba umožňuje zamestnancom udržiavať zdravý work-life balance, na ktorý nadväzujú zamestnanecké benefity orientované na zdravie, kultúru a rodinu. Spoločnosť sídli v jedinečnej lokalite, ktorá spája dobrú dopravnú dostupnosť autom, MHD, vlakom a blízku prírodu Železnej studničky.
JavaScript/TypeScript Software Developer in Healthcare Projects @ SIEMENS
JavaScript/TypeScript Software Developer in Healthcare Projects
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
ihneď

Náplň práce

Hľadáme SW developera pre projekt Siemens Knowledgebase, ktorý umožňuje vyhľadávanie v manuáloch, ich update a hodnotenie pre servisných technikov.
Náplňou práce je participácia na dizajne, návrh riešení, implementácia riešení v SQL databáze, tvorba a úprava web services, API, úprava UI s použitím NODE.JS, React, Redux, úprava back-endu synchronizácie online a offline riešenia. Súčasťou môže byť aj optimalizácia výsledkov vyhľadávania pomocou Apache SOLR, návrh nových funkcionalít a podpora riešenia na tretej úrovni.

Tím líder

supervisor_photo Marek Visnovsky
Prod. & Sol. Development Manager ve společnosti Siemens Healthcare s.r.o.
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Siemens Healthineers poskytuje širokú možnosť celoživotného vzdelávania IT profesionálov, či už prostredníctvom platformy Pluralsight, mentoringom našimi Solution architektmi, trojročným vzdelávancím programom pre architektov alebo podporou samostatného vzdelávania prostredníctvom benefitov.

Ďalší kariérny krok

Kariérny rozvoj je pre SW developerov možný buď na úrovni zvyšovania programátorskej kvalifikácie, rast v oblasti projektového alebo tímového manažmentu, alebo cestou SW architekta.

Zodpovednosti

40%
Úprava synchronizačného back-endu
35%
Úprava UI
10%
Návrh riešení
10%
Testing a iné
5%
Úprava databáz

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Informatika
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
angličtina (US) - pokročilý
Počet rokov praxe
2
Vysokoškolské II. stupňa
Softvérové inžinierstvo
Jazyky
nemčina - pokročilý

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Flexibilný pracovný čas
  3. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  4. Atraktívny rozvojový program
  5. Work-life balance

• Rodina a budúcnosť (príspevok pri narodení dieťaťa, pri odchode na MD, pri životnom jubileu, príspevok pre dieťa navštevujúce predškolské zariadenie a pre dieťa v tábore, doplnkové dôchodkové sporenie, voľné dni nad rámec dovolenky stanovenej v zákonníku práce) • Šport a zdravie (ozdravný a relaxačný program pre zamestnancov, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR, preventívna zdravotná starostlivosť, pitný režim nad rámec stanovený v zákonníku práce) • Tímovosť (kolektívne firemné rekreačné a teambuildingové akcie) • Vzdelávanie (jazyky, e-learning, soft skills tréningy,…)

Kontakt

Silvia Mlichová
Talent Acquisition Professional
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Lamačská cesta 3, Bratislava, Slovensko