ponuka je uzatvorená

Náš klient pôsobí na SR od r. 2000 a je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností na SR v oblasti auditu, daní, účtovníctva, miezd & HR, finančného poradenstva, obchodného a IT poradenstva. Na Slovensku má pobočky v BA, KE, PB a NR, celosvetovo pôsobí v 89 krajinách a má 310 pobočiek po celom svete. Patrí medzi TOP 5 najlepších poradenských spoločností v strednej a východnej Európe a takisto sa spoločnosť aktívne venuje projektom "zelenej udržateľnosti". Spoločnosť neustále zavádza nové procesy a technológie ako mobilné aplikácie, robotické automatizované systémy a pod. aby poskytovala, čo najlepší servis svojim klientom a zjednodušovala prácu svojim zamestnancom.

Finančný audítor pre konzultačnú spoločnosť @ SYNERGIE Slovakia
Finančný audítor pre konzultačnú spoločnosť
Oblasť práce Oblasť práce
Ekonomika, financie a účtovníctvo
Miesto Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Predstav si moderný finančný audit, kde nemusíš celú zákazku sedieť u klienta. Prestav si firmu, kde sa ťa pýtajú na tvoj názor a kde dbajú o tvoj ďalší rast a pohodlie. Už ťa viac nebaví korporatné prostredie a chceš konečne pracovať vo firme, ktorá bude zameraná na Teba?

Tak poď robiť do spoločnosti, ktorá je síce nadnárodná, má rôzne medzinárodné projekty a zvučné svetové mená klientov, ale udržuje si rýchlosť rozhodovacích procesov a priateľskú atmosféru rodinnej firmy. Spoločnosti, ktorá drží krok s modernou dobou a má vlastný tím vývojarov technológii na optimalizáciu a automatizáciu projektov, ktoré zjednodušia prácu aj tebe.

Tvojími úlohami bude:
* audit finančných výkazov podľa medzinárodných štandardov ISA pre klientov rôzneho zamerania
* vedenie auditu u klienta, zabezpečovanie efektívnej komunikácie s klientom
* vedenie, mentoring a kontrola auditorského tímu (junior audítorov)
* account management
* identifikovanie príležitosti na zlepšenie výkonu

Ak budeš chcieť, môžeš:
* vycestovať na projekt do jednej z 86 krajín, kde klient pôsobí
* navštevovať online univerzitu klienta
* realizovať svoje nápady

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Iné požiadavky Iné požiadavky
  • počet rokov praxe v odvetví Finančný audit - 3 roky

Iné benefity

* zaujímavý plat a spravodlivé odmeny
* flexibilný pracovný čas + krátke piatky mimo sezóny
* home office (4x/ mesiac)
* 30 dní dovolenky (možnosť dovolenky aj počas sezóny)
* jazykové a odborné kurzy
* kariérna cesta (rýchly rast spoločností znamená rozširovanie tímu a posilňovanie seniorných a manažérskych pozícii)

Ponúkaný plat

1 900* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

min. od 1900eur btt (plat závisí od skúsenosti kandidáta)

Doplňujúce informácie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu => email <=. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kontakt

Smiešková Monika

Adresa

Bratislava, Slovensko