nabídka je uzavřena
PRODUKTOVÝ MANAŽER/KA – PROGRAM VITALITY @ Generali Poisťovňa | Generali Česká pojišťovna

Nabídka práce: PRODUKTOVÝ MANAŽER/KA – PROGRAM VITALITY

Typ pracovního poměru
full-time
Nástup
dohodou
Nabízený plat
40 000 - 55 000 CZK / měsíc

Náplň práce

Kdo jsme a koho hledáme

• Jsme tým produktového managementu životního pojištění.
• Hledáme samostatného, spíše analyticky zaměřeného, ale zároveň kreativního kolegu či kolegyni, aby se staral/a o rozvoj samostatného programu Generali Vitality a jeho návaznosti na produkty životného pojištění.
• Vitality je wellness-preventivní program podporující zdravý životní styl klienta a nabízí bohatý odměňovací motivační systém.

Co je pro nás důležité

• Víš, jak se tvoří jakýkoli finanční produkt?
• Máš vztah ke zdravému životnímu stylu?
• Chceš aktivně využívat angličtinu na denní bázi?
• Zvládáš koordinovat více věcí najednou a diplomaticky komunikovat?
• TAK MOŽNÁ HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!

Co je náplní práce

• Být vlastníkem programu Vitality, komplexně o něj pečovat v podmínkách České republiky a být styčným důstojníkem pro jednu z našich zahraničních dceřiných společností, která spravuje centrální evropské řešení
• Náležela by ti odpovědnost za fungování a podobu aplikace, vlastní nastavení programu Vitality, obsah webu, zadávání požadavků na úpravy aplikace, spolupráci při testování
• Budeš se podílet na nastavení client journey, sledování user experience (NPS) a monitoringu konkurence
• V rámci inovačního cyklu produktu budeš i rolovat novinky (interní, externí komunikace, trénink), koordinovat marketingové eventy a třeba i vytvářet aktivity na sociálních sítí
• V neposlední řadě na tebe čeká i sledování úspěšnosti produktu (statistiky prodeje, profitabilita, kontrola nákladů)
• Spolupráce napříč celou společností s využíváním agile prvků

Co můžeme nabídnout?

• Samostatnou a odpovědnou práci, prostor pro realizaci vlastních nápadů
• Možnost zúčastnit se dalších projektů s přesahem na životní pojištění
• Přátelský tým a spolupráci s profesionály
• Zázemí a stabilitu mezinárodní skupiny
• Možnost kvalitního profesního i osobnostního vzdělávání a rozvoje
• Bohatý systém benefitů: 12 000 Kč v cafeterii, 5 dní zdravotního/osobního volna, 2 dny na dobrovolnictví, příspěvky na životní a penzijní pojištění, mnoho zaměstnaneckých výhod a slev atd.

Doplňující informace

• Pracoviště: Praha 4, nebo Bratislava
• Termín nástupu: od 1. 5. 2023, nebo dle dohody

Dovednosti a kvalifikace

Požadované
Minimální vzdělání
Střední vzdělání s maturitou
Vítané

Benefity

• Příspěvek na penzijní/životní připojištění
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Stravenky/příspěvek na stravování
• Dovolená 5 týdnů
• Vzdělávací kurzy, školení
• Kafetérie
• Zdravotní volno/sickdays
• Možnost občasné práce z domova
• Firemní akce

Mzda

40 000* - 55 000 CZK / měsíc
*základní složka mzdy

Pracovní prostředí a firemní kultura

Poisťovňa, ktorá je celoživotným partnerom!

V roku 2021 prišlo ku spojeniu Generali Českej Poisťovne a Generali Poisťovne na Slovensku. Toto spojenie prináša množstvo výhod a možností ďalšieho rozvoja obchodných aktivít. Spoločné fungovanie umožňuje čerpať z dlhodobej tradície na trhu a zároveň si zachovať inovatívny spôsob myslenia a perspektívne rastúcu poisťovňu. Vďaka tomu môžeme naplniť dlhodobý cieľ stať sa celoživotným partnerom pre našich  klientov.

Stabilita a veľkosť spoločnosti zaručuje, že za všetkých okolností dokáže dodržať svoje záväzky, rovnako ako prinášať zásadné technologické inovácie taktiež rýchle a profesionálne služby. Kladieme veľký dôraz na ľudský prístup a rýchle profesionálne služby. Preto do nás vkladá dôveru milióny klientov. Generali podporuje rôzne aktivity. Každý sa môže stať ambasádorom a podieľať sa na zaujímavých projektoch v tejto oblasti.

KOHO HĽADÁME?

Hoci sme poisťovňa, u nás v Generali si na svoje príde v podstate každý. Umožňujeme uplatnenie vo všetkých možných odboroch ako sú: likvidácia, call centrum, IT alebo napríklad risk management. Taktiež je tu veľa možností v analytickom a finančnom oddelení, v marketingu a komunikácii alebo napríklad na HR. Nie je dôležité, či má uchádzač dva mesiace praxe, alebo dvadsať rokov. Rozhodujúci je pozitívny prístup a chuť učiť sa nové veci.

ČO JE DOBRE VEDIEŤ?

Aj keď sa s kolegami radi stretávame osobne, naučili sme sa plne fungovať v online prostredí a home office nám nerobí problém. Vďaka flexibilnému pracovnému času si dokážeme naplánovať prácu tak, aby mali dostatok priestoru na šport alebo zábavu.

V Generali dbáme o fyzické a psychické zdravie zamestnancov. Súčasná doba je náročná a kladie pred nás veľa výziev. Preto ponúkame svojim zamestnancom možnosť využiť konzultácie s psychológom. A nezabúdame ani na aktívny odpočinok a regeneráciu. Ponúkame pestrú škálu športových výhod, ako je Multisport karta, na ktorú prispievame. V letných mesiacoch organizujeme športové hry, skupinové športy, turistické alebo cyklo výlety. Taktiež je možné vybrať si z kultúrnych aktivít, masáží alebo pobytov.

V Generali podporujeme diverzitu a chceme, aby sa zamestnanci cítili byť súčasťou firemnej kultúry. Vďaka medzinárodnému zázemiu skupiny Generali majú zamestnanci možnosť podieľať sa na veľkých projektoch a komunikovať s kolegami z rôznych kútov sveta. V rámci medzinárodnej mobility je možné zúčastniť sa stáže v zahraničí a pozrieť sa, ako spolupracujú kolegovia v iných krajinách.

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my :)

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Kontakt

Lenka Malinová
Místa práce