ponuka je uzatvorená

Náš business je business o ľudoch.
Zmyslom poisťovníctva je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme. Máš chuť dozvedieť sa viac? V tom prípade čítaj #ĎALEJ Charakterizujú nás hodnoty, ktorými žijeme: #BE OPEN#VALUE OUR PEOPLE#DELIVER ON THE PROMISE#LIVE THE COMMUNITY#

Account manažér pre maklérske spoločnosti @ Generali Poisťovňa, a.s.
Account manažér pre maklérske spoločnosti
Oblasť práce
Poisťovníctvo
Miesto
ihneď

Náplň práce

#Obchod#komunikácia#budovanie vzťahov#

Pokiaľ Vás zaujíma obchod, radi nadväzujete a budujete vzťahy, máte skúsenosť so školiteľskou činnosťou, máte skúsenosti v poisťovníctve a dokážete motivovať, táto pracovná pozícia Vám poskytuje ideálnu príležitosť uplatniť sa v nasledovných činnostiach:

- spolupracovanie s maklérskymi spoločnosťami najmä v oblasti neživotného poistenia
- zabezpečovanie spolupráce, komunikácie, školení a motivačných akcií pridelených spoločností
- plnenie požiadaviek obchodných partnerov a reklamácií v spolupráci so všetkými zodpovednými útvarmi
- aktívna spolupráca na vypracovaní koncepcie projektov, realizácia projektov pre pridelené spoločnosti
- príprava podkladov pre obchodné plány za zverenú oblasť poistenia, spolupráca pri ich vyhodnocovaní, analýza odchýlok a ich príčin, predkladanie návrhov opatrení na zlepšenie stavu
- aktívne vyhľadávanie rôznych obchodných príležitostí existujúcich obchodných partnerov ako i získavanie nových
- aktívna spolupráca pri vyhotovovaní zmlúv o spolupráci s maklérskymi spoločnosťami
- neustála analýza trhu a konkurencie, zodpovednosť za Bratislavský kraj

Tím líder

supervisor_photo Marek Kollárik
Head of Non-Life brokerage department ve společnosti Generali
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

- Aktívna prax v oblasti predaja produktov/služieb neživotného poistenia min. 3 roky
- Skúsenosť so školiteľskou činnosťou - realizácia produktových motivačných školení
- Silné pro-zákaznícke myslenie, schopnosť budovať si vynikajúce vzťahy s obchodnými partnermi a motivovať ich k obchodným výsledkom
- Flexibilita, komunikačné zručnosti, pozitívny prístup ku zmenám
- Schopnosť rýchlej analýzy situácie a pohotových reakcií
- Ochota neustále sa vzdelávať a cestovať (ochota stráviť cca 2 víkendy v mesiaci v teréne), pracovná pozícia je obsadzovaná na zastupovanie počas MD/RD na trvalý pracovný pomer

Zodpovednosti

40%
Spolupráca s maklérmi
40%
Cestovanie
20%
Realizácia školení

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Počet rokov praxe
3
Vzdelanie - študijný odbor
Manažment
Obchodné štúdie
3
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Prestížny zamestnávateľ
  4. Work-life balance
  5. Flexibilný pracovný čas

- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia
- rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo
- pružný pracovný čas (povinná dochádzka od 09:00 hod do 15:00)
- dni pracovného voľna naviac nad rámec zákona
- rehabilitačné a regeneračné služby
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
- zvýhodnené produkty Generali poisťovňe VÚB banky
- firemné akcie pre zamestnancov
- stravné lístky hradené 100% zamestnávateľom
- služobné auto na súkromné účely
- práca v teréne na základe svojho vlastného harmonogramu

Kontakt

Ing. Ivana Gajdošová
HR Biznis Partner Senior

Adresa

Lamačská cesta 3, Bratislava, Slovensko