ponuka je uzatvorená

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku.
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.

NEMOCNICE SVET ZDRAVIA

Spoločnosť Svet zdravia, a. s. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme  prevádzkovateľom 17 regionálnych nemocníc.

Svet zdravia tvorí vyše 6000 našich kolegov. Neustále však hľadáme profesionálov, ktorí sa chcú stať súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve.

Vyberte si nás.

Využite príležitosť získať stabilnú prácu v moderných nemocniciach, zaujímavé profesionálne uplatnenie, atraktívne ohodnotenie, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania.

Spolu tvoríme lepší tím.

LEKÁR ABSOLVENT- NEMOCNICA S POLIKLINIKOU, a.s., SPIŠSKÁ NOVÁ VES @ Svet zdravia, a.s
LEKÁR ABSOLVENT- NEMOCNICA S POLIKLINIKOU, a.s., SPIŠSKÁ NOVÁ VES
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto Miesto
Spišská Nová Ves
Nástup
dohodou

Náplň práce

  • Zabezpečovanie komplexnej  zdravotnej  starostlivosti
  • Zabezpečovanie konziliárnej zdravotnej starostlivosti
  • Zabezpečovanie zdravotníckych výkonov a postupov na zistenie správnej diagnózy

Tím líder

supervisor_photo MUDr. Renáta Šuláková
riaditeľka nemocnice

Zodpovednosti

70%
Špecializovaná liečebno-preventívna starostlivosť v príslušnom odbore v rámci lôžkového oddelenia
20%
Diagnosticko – liečebná činnosť
10%
Vedenie zdravotnej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Všeobecné lekárstvo
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
všeobecný prehľad
zodpovednosť
komunikatívnosť
orientácia na pacienta
Iné požiadavky Iné požiadavky
Počítačové znalosti :
- Microsoft Excel – základy
- Microsoft Word – pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Práca s poprednými expertmi
  3. Atraktívne benefity

Podpora zvyšovania, prehlbovania alebo rozširovania kvalifikácie zamestnanca
Dobré medziľudské vzťahy
Rôzne druhy nepeňažných benefitov a tímbildingových aktivít
Neustály rozvoj vo Vašom odbore pod dohľadom garanta

Ponúkaný plat

1 266,25* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text: ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontakt

Ing. Andrea Bendiková
HR+ MTQ koordinátor

Adresa

Jánskeho 1, Spišská Nová Ves, Slovensko