ponuka je uzatvorená

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

Vývojár/-ka poistného systému @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Vývojár/-ka poistného systému
Miesto Miesto
Bratislava (Staré Mesto)
Nástup
dohodou

Náplň práce

Do našej spoločnosti na oddelenie dodávania a vývoja IT riešení hľadáme nového kolegu, ktorý bude navrhovať riešenia a realizovať vývoj na základe výstupov z biznis analýzy v informačnom systéme spoločnosti.

Náplň práce a zodpovednosti:

• Komunikácia s tímom biznis analytikov pri príprave podkladov na vývoj riešenia
• Identifikácia dopadov zmien na aplikačnú funkcionalitu a biznis procesy
• Návrh technického riešenia a jeho vývoj na základe výstupov z biznis analýzy v informačnom systéme spoločnosti Future First
• Validácia výstupov vývoja a odstraňovanie chýb aj v produkčnej prevádzke
• Nasadzovanie riešení do jednotlivých prostredí
• Podpora používateľov počas nasadzovania riešení a aj v bežnej prevádzke
• Úzka spolupráca s biznis používateľmi v rámci implementácií technických riešení
• Komunikácia s analytickými a vývojárskymi tímami aplikácií integrovaných na poistný systém
• Komunikatívnosť a aktívny prístup k riešeniu problémov a požiadaviek klientov

Požiadavky

Koho hľadáme • Znalosť základov objektového, prípadne procedurálneho programovania
• Znalosť jazyka SQL (PL SQL a T-SQL výhodou)
• Základná znalosť operačného systému linux, minimálne vo forme spúšťania príkazov v príkazovom riadku, prípadná znalosť niektorého z unix shell-ov
• Znalosť v oblasti finančníctva a poisťovníctva
• Skúsenosť v oblasti životného poisťovníctva výhodou

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadovaná prax

2

Benefity

  • stabilita medzinárodnej finančnej inštitúcie

  • príjemné pracovné prostredie a kolektív

  • 5 dní dovolenky naviac

  • 5 dní extra voľna (sick day, vzdelávanie)

  • Príspevok zamestnávateľa na dopravu, parkovanie

  • Príspevok zamestnávateľa na životné poistenie a dôchodkové sporenie

  • Skvelá Multisport karta za výhodných podmienok

  • Zamestnanecké akcie /Health day, Vianočný večierok, Teambuilding, workshopy/

  • Flexibilná pracovná doba, Sabbatical, Možnosť práce z domu

Ponúkaný plat

1 600* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1 600 EUR/mesiac

Kontakt

Tímea Kolláriková

Adresa

Slávičie údolie , Staré Mesto, Bratislava, Slovensko