ponuka je uzatvorená

Príbeh HMH sa začal písať v roku 1993, kedy sa spolužiaci z vysokej školy rozhodli podnikať v oblasti, ktorá im bola najbližšia. Pôvodná orientácia na projekty v oblasti energetiky, strojárstva a tvorbu zákazkového softvéru v priemyselnej automatizácii sa postupne vyprofilovala na oblasť koľajovej dopravy. Zabezpečujeme kompletný životný cyklus zabezpečovacích a riadiacich systémov od myšlienky, cez vývoj a výrobu, až po ich aplikáciu a servis. V tom sme sa stali špičkou a spoľahlivým partnerom pre širokú klientsku základňu. Našimi partnermi sú výrobcovia a prevádzkovatelia v koľajovej doprave. Dnes máme v prevádzke viac ako 1500 systémov na Slovensku i v zahraničí.

Sme pevne etablovaná, dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť. Náš úspech staviame na odbornosti, špecifickom know-how a dlhoročných skúsenostiach, pričom nositeľmi týchto hodnôt sú ľudia. So zamestnancami budujeme dlhodobý partnerský vzťah, vážime si ich a oceňujeme príspevok každého jedného z nich. Záleží nám na tom, aby rástli spolu s nami.

Aplikačný inžinier @ HMH, s.r.o.
Aplikačný inžinier
Oblasť práce Oblasť práce
Elektrotechnika a energetika
Miesto Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Aplikačný inžinier prepája vývoj našich systémov a zariadení s praxou.
Za týmto účelom zastáva tieto role:

  • Analytik - analyzuje a odovzdáva informácie o konkrétnych rušňoch a ich špecifikách kolegom z vývoja ako nepostrádateľný vstup pre vývoj
  • Tvorca - určuje koncepciu zasadenia našich systémov/ zariadení do konkrétnej rady rušňov
  • Konzultant - je podporou kolegom na obchodnom oddelení a našim partnerom v otázkach aplikácie a integrácie našich systémov a zariadení
  • Školiteľ a mentor - pri prvom oživení prototypu odovzdáva know-how servisným technikom
  • Dokumentátor - tvorí technickú dokumentáciu pre aplikáciu našich systémov/ zariadení
  • Tester - realizuje základné testovanie prototypov
  • Projektový manažér - plánuje a vedie zverené projekty k ich úspešnej realizácii

Možnosti rozvoja

  • Spolupráca s expertmi v oblasti.
  • Výstavy, veľtrhy a odborné vzdelávanie.
  • Jazykové kurzy.
  • Osobnostný rozvoj.

Ďalší kariérny krok

Postup z pohľadu seniority na pozícii.

Zodpovednosti

70%
Návrh a integrácia riešení do praxe
15%
Podpora obchodu v roli konzultanta
15%
Podpora servisu - zaškolenie a mentoring a riešenie problémov

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Informatika
Elektrotechnika
Jazyky Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
1
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Prehľad v technológiách a súčiastkovej základni používanej v mikroprocesorových elektronických zariadeniach a systémoch.
Znalosti v oblasti informatiky a mikroprocesorových systémov
Znaslosti v oblasti aplikácie mikroprocesorových systémov.
Schopnosť efektívne, štruktúrovane a prehľadne tvoriť technickú a projektovú dokumentáciu.
Iné požiadavky Iné požiadavky
Odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. na úrovni §21
Samostatnosť a zodpovedný prístup k práci (precíznosť)
Analytické myslenie
Schopnosť spolupracovať a vytvárať konštruktívne a funkčné vzťahy (interne aj externe)
nemčina - pokročilý
front.jobOffer.prefferedSkills Vítané zručnosti
Schopnosť projektovým spôsobom viesť tím.
Iné preferencie Iné preferencie
Ochota absolvovať občasné služobné cesty

TOP kariérne benefity

  1. Pocit bezpečia
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Atraktívne benefity
  5. Priateľská pracovná atmosféra

Iné benefity

Piliere spolupráce:
- rozvoj a rast
- sloboda a zodpovednosť
- osobný prístup
- atmosféra v práci

Ponúkaný plat

1 600* - 2 300 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Dohodnutá mzda môže byť vyššia a dohaduje sa individuálne v závislosti od skúseností a schopností kandidáta.

Doplňujúce informácie

V prípade, že Vás ponuka zaujala, budeme radi, ak pošlete svoj štruktúrovaný životopis.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Kontakt

Katarína Krištofičová
Manažérka ľudských zdrojov

Adresa

Galvaniho ARUBA Buss, Bratislava, Slovensko