ONLINE MARKETING COORDINATOR @ JobAngels
ONLINE MARKETING COORDINATOR
Oblasť práce Oblasť práce
Marketing a PR
Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
živnosť
Nástup
dohodou

Náplň práce

Hľadáme marketingového špecialistu, ktorý bude zodpovedný za vytváranie a udržiavanie online marketingových stratégií zameraných na propagáciu klientskych ponúk a vytváranie záujmu o služby spoločnosti. Človeka, ktorý je kreatívny a zabezpečí riadny chod marketingového/online oddelenia spoločnosti. Jeho zameraním bude najmä tvorba contentu, koordinácia kampaní, tvorba prezentácií a spracovanie štatistík.

Čo ťa u nás čaká?:

- písanie contentu - blogov, článkov, popisov k postom, NWSL,

- manažovanie a vyhodnotenie online kampaní,

- práca s excelom - tvorba reportov a štatistík,

- tvorba marketingových výstupov a prezentácií,

- pár úprav v grafike.

Všetko ostatné zaučíme ;)

Pošli nám svoj životopis a staň sa členom Anjelského tímu.

Tešíme sa na teba!

Zodpovednosti

20%
Analýza úspešnosti a koordinácia kampaní
20%
Riadenie tvorby a realizácie marketingových stratégií
20%
Vytváranie a doručovanie e-mailových kampaní
20%
Generovanie obsahu pre web a sociálne médiá
20%
Prezentácie, reporty, štatistiky

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Marketing
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
3
Požadované zručnosti
Excel na pokročilej úrovni
Iné požiadavky
Flexibilita, time management, organizovanosť, multitasking.

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Work-life balance

Iné benefity

Notebook

Ponúkaný plat

1 200* - 1 500 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

- na základe skúseností

V JobAngels veríme, že správni ľudia na správnom mieste sú hnacím motorom rastu a zmeny spoločnosti.

Preto sme pre vás vytvorili pracovný portál, ktorý kombinuje pri hľadaní vhodných kandidátov ALIS Machine Learning s komunitou viac ako 600 aktívnych Anjelov.

Prečo? Lebo aj keď uznávame a využívame silu technológie, vieme, že ešte vždy sa o tých najlepších ponukách ako ľudia často dozvieme práve cez svoje bližšie i širšie komunity.

Vďaka tomu Vám vieme priniesť zaujímavých, predovšetkým pasívnych kandidátov.

Kontakt

Saška Šulanová

Adresa

Kapucínska 5 336/5, Bratislava, Slovensko