ponuka je uzatvorená

Sme je hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja a komercionalizuje prelomovú technologickú platformu PLASMABIT pre plazmové frézovanie a vŕtanie. Naša technológia umožňuje zásadnú úsporu času a nákladov v xporovnaní so súčasnými technológiami a otvára nové možnosti v ťažobnom priemysle, v oblasti geotermálnej energetiky, ako aj v segmente baníctva a razenia tunelov.

Náš viac ako 100-členný tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Tím sa zameriava na pilotné testy prvých aplikácií, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.

Prvá aplikácia technológie PLASMABIT je zameraná na segment ťažby ropy a zemného plynu. Ťažobný priemysel totiž dlhodobo čelí výzvam ako vŕtanie do tvrdých hornín, ale najmä exponenciálnemu rastu nákladov pri vŕtaní a zvyšujúcemu sa počtu ťažobných vrtov, ktoré je potrebné odstaviť a ekologicky uzavrieť. Komercializácia produktu pre tento segment sa očakáva v roku 2019.

Manažér tímu konštrukcie a vývoja zariadenia BHA @ GA Drilling a.s.
Manažér tímu konštrukcie a vývoja zariadenia BHA
Oblasť práce
Elektrotechnika a energetika
Miesto
Devínska Nová Ves
ihneď

Náplň práce

• Riadiť oddelenie Subsurface Integration a vývoj zariadenia a kábla
• Rozvíjať, vzdelávať a zabezpečovať odborný rast svojho tímu zloženého z konštruktérov, dizajnérov, elektrotechnikov a materiálových inžinierov
• Pravidelne hodnotiť ich výkonnosť, koučovať ich a tým zvyšovať ich výkonnosť
• Motivovať a zadávať osobné ciele na osobnostný a profesionálny rast
• Tvoriť projektový plán a budget oddelenia a zabezpečovať personálne, odborné vybavenie tímu
• Kontinuálne analyzovať proces vývoja, zavádzanie a optimalizáciu procesu vývoja zariadenia s cieľom zlepšiť efektivitu a kvalitu
• Reportovať dosahovanie míľnikov vedeniu spoločnosti

Tím líder

supervisor_photo Tomas Kristofic
CTO
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Zodpovednosti

60%
Riadiť tím špecialistov
20%
Optimalizovať proces vývoja zariadenia
20%
Spravovať projektový plán

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Elektrotechnika
Strojárstvo
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
10
Počet rokov praxe v odvetví
7 - Elektrotechnika a energetika
Iné požiadavky
• Schopnosť riadiť, koordinovať a motivovať tímy v značnej miere nejednoznačnosti a docieliť ich maximálnu efektivitu a výkonnosť
• Priame skúsenosti v riadení tímu konštruktérov a vývojových projektov – aspoň 10 rokov
• Technické myslenie, orientácia vo výkresoch, technických schémach a špecifikáciách
• Inovatívny prístup ku konštrukcii zariadení skĺbený s dlhoročnými skúsenosťami
• Skúsenosti so zostavovaním rozpočtu a riadením finančného budgetu
• Prax vo výrobnej sfére alebo technicky zameranej oblasti
10 - Strojárstvo

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Práca s poprednými expertmi
  3. Priateľská pracovná atmosféra

Príležitosť BYŤ súčasťou tímu TOP expertov, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie, s veľkým dopadom na globálnu energetiku.

Ponúkaný plat

Dohodou na základe skúseností

Kontakt

Lenka Klongová
HR Business partner senior

Adresa

Vápenka5930/4, Devínska Nová Ves, Slovensko