ponuka je uzatvorená
BALANCED HR s.r.o.

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výťahov a esklátorov.

Revízny technik BA/ZA/NT @ BALANCED HR s.r.o.
Revízny technik BA/ZA/NT
Oblasť práce Oblasť práce
Elektrotechnika a energetika
Miesto Miesto
Bratislavský kraj
ihneď

Náplň práce

• vykonávanie opráv, preventívnych prehliadok, odborných skúšok výťahov
• cestovanie na jednotlivé zariadenia v rámci zvereného regiónu

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Iné požiadavky Iné požiadavky

• SOU/SŠ s maturitou; prípadne VŠ vzdelanie v elektro odbore
• osvedčenie pre prácu v elektrotechnike - vyhlášky č. 508/2009 Z.z. , §22
• osvedčenie revízneho technika č. 508/2009 Z.z. §16 a §18, revízny technik zdvíhacích zariadení pre dopravu osôb
• vodičský preukaz „B“

Vyššie odborné vzdelanie

• zázemie nadnárodnej spoločnosti, perspektívne a stabilné zamestnanie• zaujímavú prácu s technicky náročnými zariadeniami• možnosť kompletného zaučenia a ďalšieho vzdelávania• možnosť ubytoania v mieste najbližšej pobočky• stravné lístky• rastúce finančné ohodnotenie pri zvyšovaní kvalifikácie• 4 Sickdays• príspevok na dôchodkové pripoistenie• príspevok na kartu multisport• príspevok na tábory detí

Ponúkaný plat

1 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

minimálne 1000 EUR brutto za mesiac (u skúsených kandidátov možnosť vyššieho ohodnotenia) + atraktívny bonusový systém

Kontakt

Kolínková Ivana

Adresa

Bratislavský kraj, Slovensko