WebSupport bol založený 1. apríla 2002 ako stredoškolský projekt zakladateľa Michala Trubana. Postupne sa stal neoddeliteľnou súčasťou slovenskej IT komunity. Je najväčším poskytovateľom webhostingových služieb a registrátorom domén na Slovensku patrí medzi najrýchlejšie rastúce technologické firmy v strednej Európe.

Zo stredoškolského podnikateľského nápadu sa stal úspešný biznis model a vyformoval sa líder na trhu. Startupová atmosféra vo firme však stále pretrváva. Dôkazom toho sú novovznikajúce samostatné projekty – nástroj InHiro na prijímanie nových ľudí, alebo celosvetovo úspešný NiceReply na získavanie spätnej väzby. WebSupport sa profiluje ako slobodná a otvorená firma. “Robíme to, čo nás baví, a chceme každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie.”

V konečnom dôsledku posúdte sami ;)

Staň sa súčasťou Support tímu (1st line part-time) @ WebSupport
Staň sa súčasťou Support tímu (1st line part-time)
Oblasť práce Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto Miesto
Bratislava (Karlova Ves)
ihneď

Náplň práce

Gro tvojej práce bude komunikácia

V stručnosti, prídeš do práce, dáš si kávičku, zapneš komp a pripravíš si svoj pracovný stôl. Naši klienti ale makajú celý deň, takže prvý telefonát na seba nenechá dlho čakať.Pod palcom budeš mať všetky komunikačné kanály - telefón, e-mail, online chat.

Tím líder

Tomas Klempai
COO at Websupport
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Dáme ti absolútnu slobodu pre tvoje kreatívne nápady (nielen v rámci tvojho tímu). Môžeš sa tak stať špecialistom na daný projekt/službu a spolupracovať s inými tímami. Toto je skrátka tvoja šanca na úspešný vstup do sveta IT.

Ďalší kariérny krok

Odštartujeme ťa tím líderským smerom prechodom na Senior Support Agenta so zodpovednosťou za výkon tímu alebo odborným smerom prechodom na 2nd Line Agenta (ďalej na Admina alebo Developera), prípadne do niektorého z našich ďalších tímov, napr. marketing.

Zodpovednosti

35%
Komunikácia so zákazníkmi
35%
Riešenie rôznych požiadaviek
20%
Špecializácia na produkty
5%
Reprezentácia firmy navonok
5%
Spolupráca s inými tímami

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky Jazyky
angličtina (US) - mierne pokročilý
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
študenta
Počet rokov praxe v odvetví Počet rokov praxe v odvetví
0 - Zákaznícka podpora
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Brilantná komunikácia
Flexibilita
Analytické zmýšľanie
Proaktívny prístup
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Informatika
Informačné technológie
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
1
angličtina (US) - pokročilý
1 - Zákaznícka podpora
front.jobOffer.prefferedSkills Vítané zručnosti
Technické skills
Sebadisciplína
Iné preferencie Iné preferencie
Pozícia je vhodná nie len pre absolventov ale aj pre študentov, ktorí hľadajú part-time prácu.

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  4. Atraktívny rozvojový program
  5. Možnosť rýchleho povýšenia

Iné benefity

Čo od nás môžeš očakávať?
- mega službičky ako príjemné masáže a Multisport kartu
- mega kolektív ľudí a budeme “pushovať” tvoj kariérny posun
- jazykové kurzy (angličtina, nemčina)
- interné vzdelávanie (organizujeme interné workshopy)
- kopec zábavy (splavy, hackathony, grilovačky, raňajky, lyžovačky, vianočný žúr)

Ponúkaný plat

4,50* - 5 EUR / hodina
*základná zložka mzdy

+ variabilná zložka mzdy 50€/m po 3 mesiacoch

Kontakt

Veronika Melicherová
HR
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Staré Grunty 12, Karlova Ves, Bratislava, Slovensko