Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku.

• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.

Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

NEMOCNICE SVET ZDRAVIA

Spoločnosť Svet zdravia, a. s. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme  prevádzkovateľom 17 regionálnych nemocníc.

Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie.  Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde je pacient centrom našej pozornosti.

Svet zdravia tvorí vyše 6000 našich kolegov. Neustále však hľadáme profesionálov, ktorí sa chcú stať súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve.

Vyberte si nás.

Využite príležitosť získať stabilnú prácu v moderných nemocniciach, zaujímavé profesionálne uplatnenie, atraktívne ohodnotenie, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania.

Spolu tvoríme lepší tím.

Lekár špecialista v odbore anestéziológia a intenzívna medicína - Nemocnica Košice @ Svet zdravia, a.s
Lekár špecialista v odbore anestéziológia a intenzívna medicína - Nemocnica Košice
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto Miesto
Košice
ihneď

Náplň práce

Poskytuje a zabezpečuje komplexnú odbornú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie - špecializácie, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom a s ohľadom na práva pacientov.

Samostatne vykonáva preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore a poskytuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť.

Možnosti rozvoja

Okrem atraktívneho pracovného prostredia ponúkame svojim zamestnancom podporu pri zvyšovaní, prehlbovaní alebo rozširovaní kvalifikácie prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít.

Zodpovednosti

30%
Konziliárne služby v rámci zdravotníckeho zariadenia, vykonávanie ústavnej pohotovostnej služby.
50%
Špecializovaná liečebno-preventívna starostlivosť v príslušnom odbore v rámci lôžkového oddelenia
20%
Poskytovanie informácií o zdravotnom stave pacienta rodinným príslušníkom a oprávneným osobám.

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Všeobecné lekárstvo
Iné požiadavky Iné požiadavky
Špecializácia v odbore anestéziológia a intenzívna medicína

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Práca s poprednými expertmi
  3. Prestížny zamestnávateľ

Celoročná zdravotná starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych.
Odborné tréningy a školenia.
Spolupráca s uznávanými odborníkmi.
Atraktívne pracovné prostredie.
Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku.
Rôzne druhy nepeňažných benefitov.

Ponúkaný plat

2 194* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosím o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Kontakt

Martina Branovská
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Masarykova 1632/9, Košice, Slovensko