Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku.

NEMOCNICE SVET ZDRAVIA

Spoločnosť Svet zdravia, a. s. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme  prevádzkovateľom 17 regionálnych nemocníc.

Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie.  Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde je pacient centrom našej pozornosti.

Svet zdravia tvorí vyše 6000 našich kolegov. Neustále však hľadáme profesionálov, ktorí sa chcú stať súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve.

Vyberte si nás.

Využite príležitosť získať stabilnú prácu v moderných nemocniciach, zaujímavé profesionálne uplatnenie, atraktívne ohodnotenie, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania.

Spolu tvoríme lepší tím.

LEKÁR NA ODDELENÍ PEDIATRIE- Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves @ Svet zdravia, a.s
LEKÁR NA ODDELENÍ PEDIATRIE- Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto Miesto
Spišská Nová Ves
Nástup
dohodou

Náplň práce

Očakávame lekára, ktorý bude poskytovať zdravotnú starostlivosť  v odbore pediatria.

Bude vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore.

Zabezpečí  zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou pediatrického odboru.

Tím líder

supervisor_photo MUDr. Jana Kačmárová
Primárka oddelenia

Možnosti rozvoja

Podpora zvyšovania, prehlbovania alebo rozširovania kvalifikácie zamestnanca prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít.

Ďalší kariérny krok

Zamestnanci spoločnosti Svet zdravia a ProCare majú príležitosť získať skúsenosti a byť súčasťou úspešných a nových projektov v segmente zdravotníctva v najväčšej siete nemocníc a polikliník na Slovensku.

Zodpovednosti

60%
komplexná zdravotná starostlivosť
30%
preventívna starostlivosť v príslušnom odbore v rámci lôžkového oddelenia, vedenie zdravotnej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy
10%
poskytovanie informácií o zdravotnom stave pacienta rodinným príslušníkom a oprávneným osobám

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Všeobecné lekárstvo
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
1
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Počet rokov praxe v odvetví Počet rokov praxe v odvetví
1 - Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Komunikačné zručnosti
Zmysel pre zodpovednosť
Cieľavedomosť
Samostatnosť
Iné požiadavky Iné požiadavky
Vhodný kandidát by mal mať zmysel pre zodpovednosť, mal by byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Prestížny zamestnávateľ
  3. Atraktívny rozvojový program

Ponúkaný plat

1 192* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Mzda môže obsahovať ďalšie formy bonusov v závislosti od skúseností a profilu kandidáta

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Kontakt

Andrea Bendiková
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Jána Janského 2343/1, Spišská Nová Ves, Slovensko