ponuka je uzatvorená

BROSE PRIEVIDZA

Sme prestížna nemecká nadnárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily (systémy pre dvere, sedadlá a elektromotory). Pôsobíme ako popredný dodávateľ pre takmer 80 značiek automobilov, medzi ktoré patria aj prémiové značky ako Lamborghini, Ferrari či Porsche. Kladieme veľký dôraz na vývoj a inovácie, vďaka čomu sa radíme k lídrom na trhu vo svojom obore.

Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26 000 zamestnancov v 63 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,3 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose

Disponent logistiky / Disponentka logistiky @ Brose
Disponent logistiky / Disponentka logistiky
Miesto Miesto
Prievidza
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

  • Zodpovednosť za spracovanie objednávky (zákazky), spracovanie reklamácií z logistického hľadiska
  • Pri odchýlkach samostatne prijímanie opatrení
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • V prípade kritických situácií podniknutie vhodných opatrení, prípade stanovenie priorít podľa nutnosti
  • Informovanie nadriadeného pri kritických omeškaniach dodávok
  • Plánovanie výšky zásob zverených projektov a realizácia nápravných opatrení
  • Zmenové riadenia pri nábehu a výbehu nových dielov a stavov
  • Zabezpečenie aktuálnosti systémových parametrov, vrátane pravidelnej údržby
  • Plánovanie výroby podľa požiadaviek zákazníkov
  • Operatívne zabezpečenie transportu

Požiadavky

  • Komplexné myslenie, analytické schopnosti
  • Aktívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
  • Samostatná osobnosť schopná plánovať aktivity
  • Prax v oblasti sekvenčných objednávok, optimalizácie skladových zásob, transportu (automobilový priemysel)
  • Znalosť SAP MM/WM je výhodou
  • Aktívna komunikácia v nemeckom resp. anglickom jazyku je podmienkou
  • Pozícia je vhodná pre ženu aj muža

Benefity

  • práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou
  • práca v príjemnom kolektíve
  • možnosť získať mnoho skúsenosti s tzv. "greenfield"
  • kvalitný proces zaškolenia
  • podpora zo sesterských závodov
  • účasť na zahraničných služobných cestách
  • služobný telefón
  • práca v sociálne založenej firme
  • pohyblivý pracovný čas
  • Mzda: od 1100 Eur (v závislosti od praxe v odbore) + variabilné zložky mzdy

Ponúkaný plat

1 100* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Zamestnanecké výhody, benefity

práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou
práca v príjemnom kolektíve
možnosť získať mnoho skúsenosti s tzv. "greenfield"
kvalitný proces zaškolenia
podpora zo sesterských závodov

účasť na zahraničných služobných cestách
služobný telefón

práca v sociálne založenej firme
pohyblivý pracovný čas
Mzda: od 1100 Eur (v závislosti od praxe v odbore) + variabilné zložky mzdy

Kontakt

Ondřej Janek

Adresa

Prievidza, Slovensko