ponuka je uzatvorená

Naším klientom je dynamicky rozvíjajúca sa investičná skupina, ktorá pôsobí na poli bytového dizajnu pre náročnú klientelu. Cieľom skupiny je dosiahnuť v segmente dizajnu pozíciu lídra na českom a slovenskom trhu v horizonte troch až piatich rokov.

Commercial director @ SYNERGIE Slovakia
Commercial director
Oblasť práce Oblasť práce
Obchod
Miesto Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou

Náplň práce

Do dynamicky rozvíjajúcej sa investičnej spoločnosti hľadáme Obchodného riaditeľa zodpovedného za predajné výsledky, zvyšovanie pozitívneho povedomia o značke a identifikáciu príležitostí na rast skupiny. Ak máte skvelé komunikačné a obchodné zručnosti a máte vzťah k dizajnu, táto príležitosť je pre vás.

Vašou úlohou bude:

* Vedenie jednej zo spoločnosti v rámci skupiny – riadenie tímu 6 ľudí
* Vyhľadávanie obchodných príležitostí
* Vedenie kľúčových obchodných rokovaní v rámci všetkých existujúcich predajných kanálov
* Zvyšovanie pozitívneho povedomia o značke
* Aktívne budovanie kontaktov na najvyššej úrovni - architekti, developeri, stavebné firmy, atď.
* Spolupráca s jednotlivými CEO a BDM v rámci spoločností skupín
* Účasť na veľtrhoch, akciách dodávateľov
* Prinášanie nových podnetov a myšlienok v oblasti strategického marketingu
* Koordinácia spoločných akcií firmy

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Jazyky Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
slovenčina - pokročilý
Iné požiadavky Iné požiadavky

* Slovenský jazyk na úrovni materinského jazyka
* Anglický jazyk - C1
* Minimálne 5 ročná skúsenosť v predaji
* Prirodzená schopnosť vyjednávať a predať
* Vysoké ambície, cieľavedomosť a vytrvalosť
* Excelentné komunikačné obchodné a marketingové schopnosti
* Vodičský preukaz sk. B

* Skvelá príležitosť pracovať pre TOP investičnú skupinu v oblasti dizajnu
* Možnosť stáť pri rozvoji úspešnej skupiny
* Dovolenka nad rámec zákona
* Dôchodkové poistenie
* Športové vyžitie
* Služobné cesty do zahraničia
* Individuálne benefity
* Samozrejmosť je služobný automobil

Ponúkaný plat

3 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

od 3000€ brutto/ mesiac (finálna mzda závisí od skúseností kandidáta a radi sa dozvieme o vašich očakávaniach) + výkonnostné bonusy

Doplňujúce informácie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: => email <=

Kontakt

(IT, Telco&FinTech team S&you - SYNERGIE) Palacková, Monika

Adresa

Bratislava, Slovensko