Sme mobilným operátorom, ktorý presadzuje jednoduchosť, transparentnosť a férovosť v mobilnej komunikácii. Aj vďaka tomu je s nami už 11 rokov viac ako 1,9 milióna zákazníkov. Sme deviaty rok po sebe mobilným operátorom roka v ankete TECHBOX . Tiež držiteľ ceny Best Employers 2013, 2014 a 2015 pre najlepšieho zamestnávateľa na Slovensku v kategórii veľkých firiem.

Aké to u nás je?

  • O2 je stabilnou firmou, ale stále sa tu niečo deje, čo dáva všetkým príležitosť stále sa učiť a posúvať ďalej.
  • Kolektív – najlepší priateľ človeka. Keď sa človek teší na svojich kolegov, hneď sa mu ráno vstáva ľahšie.
  • Bez zábavy nie sú koláče. Hodnoty ako férovosť, jednoduchosť, transparentnosť a zábava nie sú len prázdne slová na papieri, ale súčasť každodenného života.
  • Formality idú bokom. Komunikácia bez okolkov je samozrejmosť. Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a kravaty sú pre nás podozrivé.

Testovací špecialista - zástup za MD/RD @ O2 Slovakia
Testovací špecialista - zástup za MD/RD
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Nástup
01.09.2018

Náplň práce

Do testerského teamu hľadáme nového kolegu – pozícia primárne určená pre skúseného Testera, ale radi dáme príležitosť aj šikovnému juniornejšiemu kolegovi :) Čo bude tvoja úloha po zaučení do testovacieho prostredia O2?

  • Vykonávať manuálne testy
  • Analyzovať požiadavky (change request-y), napr. príprava testovacích scenárov
  • Asistovať pri príprave akceptačných testov (UAT)
  • Informovať o rizikách spojených s testovaním a harmonogramom testovania
  • Identifikovať vylepšenia v testovacích procesoch a asistovať pri ich zavádzaní
  • Poskytovať poradenstvo v špecifických oblastiach testovania

Tím líder

supervisor_photo Viktor Kubica
Test Manager at O2 Slovakia
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

  • Chceš sa zlepšovať v tom, čo Ťa baví? Radi Ťa v tom podporíme :) . Môžeš sa zapojiť do našej internej akadémie, alebo si nájsť školenie na mieru externe.

Zodpovednosti

40%
Analýza a príprava scenárov
40%
Vykonávanie testov
20%
Podpora počas UAT

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor
Informatika
Informačné technológie
Softvérové inžinierstvo
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe
1
Počet rokov praxe v odvetví
1 - IT a telekomunikácie
Požadované zručnosti
- 1 rok praxe v oblasti funkčného testovania
- Skúsenosti so selektovaním dát z databáz, práca s XML
- Znalosť práce s testovacími nástrojmi - primárne JIRA
- Znalosť Siebel CRM (prípadne iné CRM) na užívateľskej/testerskej úrovni - výhodou
- Znalosť niektorého z programovacích jazykov - výhodou
Iné požiadavky
- Analytické a technické myslenie
- Tímovosť
- Samostatnosť pri riešení problémov
Vysokoškolské II. stupňa
Vítané zručnosti
- Skúsenosti s automatizovaným testovaním - výhodou

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Work-life balance
  5. Pocit bezpečia

-O2 Prázdniny – vieme, že niekedy sa pracuje nad 100% a preto ponúkame aj voľno navyše.
-Home Office - občas potrebujeme väčší kľud na prácu (alebo vybaviť inštalatéra :) ).
-Keď je človek chorý, má ostať doma. Pomôže tým sebe aj kolegom a my mu PN-ku doplatíme.
-Stravné lístky máme aj za dni neprítomnosti v práci.

Ponúkaný plat

1 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Kontakt

Jana Šaláteková
HR Recruitment Specialist
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Einsteinova 3541/24, Petržalka, Slovensko