V lekárňach Dr.Max prinášame svojim zamestnancom, ale aj zákazníkom jedinečnú starostlivosť. Zdieľame spoločné hodnoty, vzájomne sa podporujeme, kolegom  ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka  vzájomnej dôvere  má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na vzájomnej tímovosti. Priateľstvo, načúvanie ostatným a priznanie si pochybenia nám nie sú cudzie. Zodpovedne rozhodujeme a konáme najlepšie ako vieme. Zároveň hľadáme nové a lepšie spôsoby s cieľom byť každý deň ešte lepší. Sme otvorení novým nápadom a podporujeme ich. Našou najväčšou hodnotou je viac ako 1400 zamestnancov,  ktorých prácu si nesmierne vážime.

Regionálny / Lietajúci Farmaceut @ Dr.Max
Regionálny / Lietajúci Farmaceut
Oblasť práce Oblasť práce
Farmaceutický priemysel
Miesto Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou

Náplň práce

Čo bude Vašou náplňou práce?

  • cestovanie v rámci prideleného regiónu podľa potreby lekárni v sieti Dr.Max (práca vyžaduje cestovanie)
  • expedovanie liekov na lekársky predpis, voľno-predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou
  • poskytovanie odborného poradenstva pacientom o dodržiavaní správneho liečebného režimu a o prevencii ochorení, odborných informácií k liekom, zdravotníckym pomôckam, dietetickým potravinám aj doplnkového sortimentu lekárne
  • náplň práce ďalej predstavuje štandardné pracovné činnosti, ktoré sú súčasťou zodpovedností farmaceuta pri vykonávaní a poskytovaní lekárenskej starostlivosti v súlade s fungovaním lekární v regióne

Možnosti rozvoja

  • Interný systém odborného vzdelávania Akadémie Dr.Max
  • akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy ale množstvo iných

Ďalší kariérny krok

• Možnosti kariérneho postupu a  rozvoja v lekárni aj na centrále spoločnosti

Zodpovednosti

25%
Expedovanie liekov na lekársky predpis, voľno-predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s platnou legislatívou.
25%
Poskytovanie odborného poradenstva pacientom o dodržiavaní správneho liečebného režimu a o prevencii ochorení, odborných informácií k liekom, zdravotníckym pomôckam, dietetickým potravinám aj doplnkového sortimentu lekárne
25%
Viac práce s pacientom a nemej administratívy
25%
Cestovanie v Bratislave a okolí

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Farmácia
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Počet rokov praxe v odvetví Počet rokov praxe v odvetví
0 - Farmaceutický priemysel
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Komunikácia
Iné požiadavky Iné požiadavky
• Zdieľanie spoločných hodnôt a ochota spolupracovať s ostatnými členmi tímu,
• Zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel,
• Inovatívne myslenie, flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny,
• Ľudskosť a empatia,
• Zameranie na cieľ a dosahovanie spoločných výsledkov
Vítané
Iné preferencie Iné preferencie
• Dobré komunikačné zručnosti a proaktívny prístup k pacientovi, záujem o odborné vzdelávanie, otvorenosť novým vedomostiam

TOP kariérne benefity

  1. Nezávislosť
  2. Atraktívny rozvojový program
  3. Prestížny zamestnávateľ
  4. Priateľská pracovná atmosféra

Iné benefity

• Služobný automobil
• Uhradíme za vás časť poplatku do stavovskej komory
• Mobilita aj v rámci Slovenska
• Moderné pracovné prostredie a priateľské kolektívy v lekárňach

Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach

Ponúkaný plat

1 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

K mzde prináleží aj + 150€ bonusová časť + Provízna zložka priemerne 200€

Doplňujúce informácie

Vážime si Váš záujem byť tu pre našich a vašich pacientov.

Ak by ste mali záujem pracovať pre naše lekárne aj v inom meste alebo na inej pozícii, neváhajte nás kontaktovať.

Tešíme sa na Vás.

Kontakt

Barbara Castagnola
Špecialista pre nábor a výber, Pracovný psychológ
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Bratislava, Slovensko