ponuka je uzatvorená

Sme spoločnosť s bohatými skúsenosťami, ktorá už vyše 15 rokov poskytuje komplexné telekomunikačné riešenia od garantovaného internetového pripojenia, cez cloudové služby, hosting, hlasové riešenia VoIP až po komplexné služby na doma. Disponujeme vlastnou optickou sieťou, ktorá aktuálne dosahuje viac ako 100 km, ktorú neustále rozširujeme. V súčasnosti poskytujeme špičkový technologický priestor pre klientské zariadenia v 3 dátových centrách. Našou silnou stránkou je individuálny proaktívny prístup, technická podpora 24/365, dlhoročné skúsenosti a hlavne silný tím ľudí, ktorí sú nadšencami pre telekomunikačné služby, nové technológie a výzvy. Dobré vzťahy na pracovisku radi podporujeme skvelými VNET akciami, ktoré sú organizované pravidelne aj spontánne.

Operátor/ka technickej podpory @ VNET
Operátor/ka technickej podpory
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

- Poskytovanie profesionálneho zákazníckeho servisu prostredníctvom telefónu, e-mailu a chatu
- Analyzovanie problémov, riešenie otázok a požiadaviek zákazníkov
- Aktívna spolupráca s ostatnými úrovňami technického oddelenia
- Monitoring zákazníckych liniek (služieb) vo zverených systémoch
- Práca s informačným systémom a diagnostickými nástrojmi
- Dodržiavanie štandardov telefonickej komunikácie v súlade s komunikačnou stratégiou spoločnosti
- Zabezpečovanie správnosti a úplnosti poskytovaných informácií zákazníkom

Možnosti rozvoja

možnosť kariérneho rozvoja

Zodpovednosti

40%
Poskytovanie profesionálneho zákazníckeho servisu
30%
Analyzovanie problémov, riešenie otázok a požiadaviek zákazníkov

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Požadované zručnosti
Schopnosť rýchlo sa učiť a chápať technické súvislosti
Príjemné vystupovanie a dobré komunikačné zručnosti
Schopnosť sústrediť sa na detaily a dodržiavať dohodnuté postupy
Odolnosť voči stresovým situáciám
Prozákaznícka orientácia
Iné požiadavky
- Záľuba v komunikácii s ľuďmi
- Motivácia učiť sa stále niečo nové
- Samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení problémov
- Komunikatívnosť a schopnosť pracovať v tíme
-Túžba po osobnostnom a kariérnom raste
Vítané
Počet rokov praxe
1
Počet rokov praxe v odvetví
1 - IT a telekomunikácie

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Atraktívne benefity

Iné benefity

- Práca v mladom zapálenom tíme
- Priateľské vzťahy na pracovisku
- Kolegovia ktorí motivujú a inšpirujú
- Príležitosť vzdelávať sa a rásť
- Zvýhodnené členstvo v jednom z najväčších fitnescentier v Bratislave
- Oddychová zóna so stolným futbalom, skvelé raňajky a zábavné firemné akcie
- Zľavy na celé portfólio produktov spoločnosti
- Príplatky za prácu nadčas, v noci, cez víkend alebo štátny sviatok

Ponúkaný plat

600* - 900 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

dohodou

Kontakt

Martin Dujčík
Vedúci oddelenia technickej podpory

Adresa

Nám. hraničiarov39, Bratislava, Slovensko