Naša spoločnosť je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP, ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, zastrešuje v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO, SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí v Európe aj Ázii. Na Slovensku spoločnosť LPP Slovakia zodpovedá za viac ako 55 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja značiek portfólia LPP.

Úspech našej spoločnosti stojí na vždy pozitívne naladenom a ambicióznom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Spoločným znakom kultúry LPP sú naše hodnoty zakódované v skratke FAST, ktorá stelesňuje naše progresívne myslenie.

Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu. Sme odvážni a progresívni, čoho výsledkom sú naše nadčasové produkty.

Si študent, ktorý si chce privyrobiť a má rád značku Reserved? Tak hľadáme práve teba! @ LPP Slovakia, s.r.o.
Si študent, ktorý si chce privyrobiť a má rád značku Reserved? Tak hľadáme práve teba!
Oblasť práce Oblasť práce
Práca na predajni
Miesto Miesto
Nitra
Typ pracovného pomeru
dohoda
Nástup
dohodou

Náplň práce

Naša spoločnosť LPP Slovakia, ktorá zastrešuje značky RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe.

Pre našu predajňu vlajkovej značky RESERVED hľadáme šikovného študenta / tku, so zmyslom pre poriadok, ktorý bude k dispozícii každý pracovný deň od 07:00 do 10:00 a pomôže tak nášmu zohranému tímu na čele so skúsenou manažérkou, pri zabezpečení čistoty našej prevádzky. Využi skvelú príležitosť a staň sa našou súčasťou :)

Prácu, ktorú Ti s dôverou zveríme, budeš zodpovedať za:

• čistotu obchodu, výkladov, nábytku a kabínok

• čistotu zázemia a spoločných priestorov ako kuchynka a kancelária Manažéra

• pravidelné vysávanie a umývanie podlahy podľa inštrukcií nadriadeného

• poriadok v zóne kás a kabínok

• dodržiavanie časového rozvrhu zmien (pondelok - piatok od 07:00 do 10:00)

• bezpečnostnú ochranu objektov a tovaru na prevádzke

• podieľanie sa na budovaní pozitívnej atmosféry na prevádzke

Možnosti rozvoja

Ak máš záujem a vysoké ambície, tak u nás sa určite nudiť nebudeš. Dávame priestor angažovaným zamestnancom odborne rásť a posúvať sa vpred.

Medzinárodný charakter našej firmy nám umožňuje podporovať talentovaných zamestnancov na ich ceste ku profesionálnemu naplneniu.

Ďalší kariérny krok

Asistent predaja, Senior Asistent predaja, Visual Merchandiser, Zástupca manažéra predajne, Manažér predajne

Zodpovednosti

25%
Zabezpečenie čistoty obchodu, výkladov, nábytku, kabínok a kás
25%
Udržiavanie čistoty v zázemí a spoločných priestoroch, v kuchynke a kancelárii manažéra
25%
Dodržiavanie časového rozvrhu zmien od 7:00 do 10:00
25%
Bezpečnostná ochrana objektov a tovaru na prevádzke

Požadované
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
študenta
Iné požiadavky Iné požiadavky
Študent strednej alebo vysokej školy s potvrdením o návšteve školy
Vítané
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
front.jobOffer.prefferedSkills Vítané zručnosti
Komunikačné schopnosti
Tímový hráč
Schopnosť učiť sa
Pozitívny prístup
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Iné preferencie Iné preferencie
Byť k dispozícii každý pracovný deň od pondelka do piatku v čase od 07:00 do 10:00.

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Atraktívny rozvojový program
  3. Medzinárodné pracovné prostredie
  4. Možnosť rýchleho povýšenia

Iné benefity

U nás môžeš počítať so:

• zľavami na tovar vo všetkých našich predajniach (RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY)
• perspektívou a možnosťou kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a silné postavenie našej spoločnosti
• cennými skúsenosťami a praxou z medzinárodnej spoločnosti

a v neposlednom rade skvelým, priateľským kolektívom, ktorého ❤ môžeš byť aj Ty!

Ponúkaný plat

4* EUR / hodina
*základná zložka mzdy

4 € /hodina

Doplňujúce informácie

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok od toho, aby sme sa o Tebe dozvedeli -> pošli nám svoj životopis :-)

Z dôvodu veľkého záujmu budeme však kontaktovať len vybraných uchádazačov.

Ďakujeme za pochopenie a Tvoj čas.

Kontakt

Jana Kozarova
HR Specialista
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Akademická 1, Nitra, Slovensko