Spoločnosť Hilti ponúka globálnemu stavebnému priemyslu špičkové technológie. Výrobky, systémy a služby značky Hilti prinášajú profesionálnym stavebníkom inovatívne riešenia s mimoriadnou pridanou hodnotou. Sídlo Hilti Group sa nachádza v meste Schaan v Lichtenštajnskom kniežatstve. Takmer 20 000 zamestnancov vo viac ako 120 krajinách dbá o blaho svojich zákazníkov a budovanie lepšej budúcnosti. Firemná kultúra je založená na intergrite, odvahe, tímovej práci a záväzku. Hilti vyniká mimoriadnou inováciou, špičkovou kvalitou, priamymi vzťahmi so zákazníkmi a efektívnym marketingom.  Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach. V roku 2016 opätovne získala ocenenie ´Best Employer 2016´.

Obchodný poradca pre Trnavu a okolie @ Hilti Slovakia spol. s r.o.
Obchodný poradca pre Trnavu a okolie
Oblasť práce
Stavebníctvo, architektúra a reality
Miesto
ihneď

Náplň práce

• Zodpovednosť za predaj vo zverenom regióne (plnenie stanovených plánov)
• Každodenné realizovanie osobných stretnutí so zákazníkmi
• Aktívne vyhľadávanie nových, potenciálnych zákazníkov
• Prezentácia produktov zákazníka v kancelárii alebo na stavbe
• Vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia
• Riadenie platobnej morálky zverených zákazníkov
• Práca s interným softvérom na plánovanie aktivít, evidenciu a predvádzanie produktov, realizáciu marketingových aktivít

Možnosti rozvoja

Absolventi ako aj skúsení profesionáli majú v Hilti možnosť rozvoja v rámci globálnej štruktúry Hilti v rôznych krajinách.

Zodpovednosti

35%
Predaj vo zverenom regióne (plnenie stanovených plánov)
35%
Realizovanie osobných stretnutí so zákazníkmi
30%
Vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky
• Výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť
• Schopnosť plánovania, orientácia na výsledok
• Prezentačné schopnosti
• Používateľská znalosť Microsoft Word, Excel, Outlook, PowerPoint
• SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru výhodou
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni výhodou
• Skúsenosti z obchodu výhodou

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Atraktívny rozvojový program
  4. Priateľská pracovná atmosféra

Iné benefity

• Služobné vozidlo aj na súkromné účely
• Finančné príspevky pri rôznych udalostiach – svadba, narodenie dieťaťa, pracovné výročie
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Sick days
• Možnosť profesionálneho rastu v rámci globálnej štruktúry spoločnosti
• Príspevok na športové aktivity
• Preplácanie PN do výšky mzdy pre prvých 14 kalendárnych dní
• Spoločenské aktivity v rámci organizácie (športové, rodinné, teambuildingové)

Kontakt

Kristína Ševčíková
Human Resources Manager
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Galvaniho 7, Bratislava, Slovensko