ponuka je uzatvorená
Hľadáme nových Pokladníkov/Reklamátorov do NAY Bratislava Central. Neváhaj, pridaj sa k nám a zarábaj až 1250€ @ NAY a.s.

Ponuka práce: Hľadáme nových Pokladníkov/Reklamátorov do NAY Bratislava Central. Neváhaj, pridaj sa k nám a zarábaj až 1250€

Miesto
Bratislava
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
1 000 - 1 250 EUR / mesiac

Náplň práce

Chceš pracovať pre lídra na slovenskom trhu v oblasti predaja elektroniky? Najnovšie iphony, ipady, playstation máš v malíčku? Ak si odpovedal aspoň jedenkrát ÁNO, čítaj ďalej.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

Tvoja práca bude veľmi aktívna, ale nepochybujeme, že ju zvládneš ľavou-zadnou.

  • blokovať tovarové a službové položky na kase
  • starať sa o pokladničnú zónu, kde sem- tam doplníš chýbajúci tovar
  • budeš prijímať reklamácie od zákazníkov
  • budeš zodpovedný za kompletný prehľad o stave reklamácií (evidencia v systéme, kontrola termínov, archivácia)
  • budeš tiež vybavovať a vydávať objednávky cez e-shop
  • a mnoho ďalších činností, ktorými podporíš predaj

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa
  • Vhodné pre absolventa

Požiadavky

Radi ťa uvítame v tíme, ak:

  • si časovo flexibilný a ochotný pracovať aj cez víkendy
  • zaujímaš sa o technológie a máš k ním vzťah
  • si samostatný, zodpovedný a dá sa na Teba spoľahnúť
  • máš silné prozákaznícke myslenie a obchodného ducha
  • rád pracuješ s ľuďmi a komunikácia pre Teba nie je žiadny problém
  • nič iné nepotrebuješ, všetko ostatné ťa naučíme

Benefity

Čo môžeš očakávať od nás?

  • máme pre teba MOTIVUJÚCI SYSTÉM ODMEŇOVANIA – svojou snahou a aktivitou si môžeš navýšiť mzdu bez obmedzenia
  • v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike, máš možnosť si ju kúpiť u nás za zvýhodnené CENY
  • ak Ťa počas dňa prepadne hlad, použiješ svoju stravnú kartu, kde Ti príspievame na STRAVNÉ NAD RÁMEC zákona
  • staráme sa o pitný režim a ponúkame voňavú KÁVU alebo ČAJ v neobmedzenom množstve
  • pomôžeme Ti udržiavať sa fit, a to MULTISPORT kartou a balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
  • prispejeme ti na ďalšie BENEFITY podľa vlastného výberu v hodnote od 100 EUR do 260 EUR ročne
  • užiješ si veľa zábavy na firemných teambuildingoch
  • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
  • ak k nám odporučíš nového kolegu/kolegyňu, ODMENÍME ŤA
  • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ
  • môžeš využiť ZVÝHODNENÉ PROGRAMY u partnerov (napr. paušál u mobilného operátora a iné)

1 000* - 1 250 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1250 € v priemere (950 € základná mzda+ osobné ohodnotenie + zákonné príplatky + výkonová zložka)

NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky v Slovenskej republike s trhovým podielom približne 25 %.

Na trhu pôsobí od začiatku 90-tych rokov minulého storočia. Patrí medzi spoločnosti, ktoré inováciami formovali a dodnes formujú podobu maloobchodného trhu na Slovensku. NAY priniesla na trh svetové značky elektroniky, franchisingový model, veľkoformátové predajne, jeden z prvých lojalitných programov, dlhý rad doplnkových služieb a dnes je jedným z pionerov omnichannelovej maloobchodnej stratégie Slovenska.

Od roku 2013 NAY pravidelne získava ocenenie Superbrands Awards, ktoré je známkou kvality výrobkov a služieb, a od roku 2015 získava aj ocenenie MasterCard obchodník roka v kategórii obchodník s elektronikou.

NAY je signatárom výzvy prijatelni.sk, podporovateľom neziskovej organizácie Dobrý anjel a členom Business Leaders Forum.

Súčasťou koncernu spoločnosti NAY a.s. je aj jej dcérska spoločnosť Electro World s.r.o. v Českej republike.

Kontakt

Barbora Kubišová

Adresa

Bratislava, Slovensko