Junior Tax Consultant @ Accace k. s.
Junior Tax Consultant
Miesto
Bratislava
ihneď
Ponúkaný plat
1 150 EUR / mesiac

Náplň práce

  • poskytovanie podpory pre členov daňového oddelenia pri poskytovaní daňového poradenstva,
  • pomoc pri riešení daňových otázok v spolu spolupráci s ostatnými členmi tímu,
  • pomoc pri príprave daňových priznaní pre klientov,
  • pomoc pri príprave podkladov pre daňové školenia,
  • komunikácia s klientmi a spracovanie ich žiadostí,
  • komunikácia s finančnými úradmi a ďalšími orgánmi štátnej správy.

Požadované
Počet rokov praxe
1
Iné požiadavky

  • vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním,
  • základné znalosti platnej legislatívy z oblasti účtovníctva a daní,
  • predchádzajúce skúsenosti v oblasti daňového poradenstva sú výhodou,
  • aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni stredne pokročilý,
  • znalosť MS Office na užívateľskej úrovni,
  • logické a systematické myslenie, zodpovednosť a samostatná práca.

Vítané

Benefity

  • Rozvoj
    • Práca na projektoch pre slovenské i medzinárodné spoločnosti
    • Neustále nové výzvy a možnosť kariérneho rastu
    • Odborné a osobnostné vzdelávanie v rôznych oblastiach
    • Jazykové vzdelávanie počas pracovnej doby

  • Ocenenie, udalosti, kultúra
    • Motivujúci bonusový systém a zaujímavý benefitný balíček
    • Odmena za odporučenie nového kolegu či nového klienta
    • Ocenenie „Zamestnanec roka“
    • Teambuildingové aktivity a firemné oslavy
    • Príspevky zo sociálneho fondu na kultúru
    • Dobrovoľnícke CSR aktivity v rámci pracovnej doby

  • Zdravie a šport
    • Ovocie na pracovisku od jesene do jari
    • MultiSport karty čiastočne hradené zamestnávateľom
    • Účasť na verejných športových podujatiach
    • Masáže na pracovisku

  • Flexibilný život
    • Flexibilná pracovná doba s možnosťou pracovať aj z domu

1 150* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Základná zložka môže byť vyššia - v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta

Accace k. s.

Accace je proaktívny poradenský a outsourcingový partner, ktorý premosťuje priepasť medzi potrebami a riešeniami. Kombináciou inovatívnych a efektívnych technológií s holistickým prístupom, poskytujeme klientom kompletnú starostlivosť a pristupujeme k ich záležitostiam, akoby boli naše vlastné. S vyše 800 odborníkmi a viac ako 2 000 zákazníkmi, máme bohaté skúsenosti s rozbiehaním rastu a plynulého chodu malých podnikov, až po veľké globálne spoločnosti.

Celosvetovo pôsobí Accace pod značkou Accace Circle. Ide o biznis komunitu partnerov – profesionálnych poradcov a poskytovateľov BPO služieb, ktorí bezhranične poskytujú služby s dôrazom na výnimočnú starostlivosť o zákazníkov. S globálnym zastúpením vo vyše 50 krajinách a tímom takmer 2 500 odborníkov, Accace Circle poskytuje služby viac ako 15 000 klientom, najmä stredným a veľkým medzinárodným spoločnostiam zo zoznamu Fortune 500, a celosvetovo spracováva najmenej 200 000 výplatných pások.

Kontakt

Veronika Volajová

Adresa

Bratislava, Slovensko