ponuka je uzatvorená

Náš business je business o ľudoch.
Zmyslom poisťovníctva je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme.
Máš chuť dozvedieť sa viac? V tom prípade čítaj #ĎALEJ
Charakterizujú nás hodnoty, ktorými žijeme:
BE OPEN - Generali má priateľskú atmosféru, ktorá podporuje zdieľanie vedomostí a skúseností. Sme spoločnosť, ktorú tvoria ľudia všetkých vekových kategórií, s rôznymi znalosťami a záujmami. Zaujíma nás svet okolo nás, sme kompetentní , nevytvárame si medzi sebou prekážky, poznáme sa navzájom. Charakterizuje nás otvorenosť a rozmanitosti našich postojov, čo nám umožňuje pozerať sa na realitu z rôznych perspektív. Vážime si otvorenú komunikáciu. Jednou z oblastí, na ktoré sme sa zamerali je "Work-Life Balance", teda rovnováha medzi súkromným a pracovným životom našich zamestnancov.
Vytváranie príjemného prostredia je základom našej ďalšej hodnoty –
VALUE OUR PEOPLE. Vážime si našich ľudí, podporujeme ich rozmanitosť. Investujeme do ich rozvoja a vytvárame priateľské a transparentné pracovné prostredie. Rozvoj našich ľudí je budúcnosťou Generali.
Ďalšou hodnotou našej spoločnosti je DELIVER ON THE PROMISE. Poistenie je základ. Snažíme sa o dlhodobú vzájomnú dôveru nielen s klientmi, ale aj s kolegami . Všetko, čo robíme, robíme s cieľom zvýšiť kvalitu života našich klientov, ale aj spokojnosť práce našich kolegov v Generali. Zaviazali sme sa poctivo splniť tento sľub. Sme hrdí na to, že sme súčasťou globálnej skupiny, ktorá vytvára dlhotrvajúce, silné a cenné vzťahy v krajinách v ktorých pôsobí. V každej z nich sa cítime ako doma. Vedení hodnotou LIVE THE COMMUNITY, s vášňou, skúsenosťami a zručnosťami budujeme pridanú hodnotu pre našich klientov, kolegov a zvyšujeme kvalitu života v našej komunite. Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my: Klientsky orientovaní
Staráme sa o nášho klienta.Snažíme sa nájsť pre neho najoptimálnejšie riešenie.
Simple & smart
Máme schopnosť nachádzať jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov
Orientovaní na výkon
Sme silne motivovaní na dosahovanie cieľov. Ciele sú pre nás výzvou, pred ktorou sa nezastavujeme.
Inovatívni a s podnikateľským duchom
Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Sme prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva.
Príležitosť aj pre absolventov - likvidátor poistných udalostí @ Generali Poisťovňa, a.s.
Príležitosť aj pre absolventov - likvidátor poistných udalostí
Oblasť práce
Poisťovníctvo
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

– zabezpečenie komplexnej likvidácie poistných udalostí klientov (činnosti súvisiace s likvidáciou  povinného zmluvného poistenia/havarijného poistenia)
– korešpondencia spojená s poistnou udalosťou, spracovanie škodovej agendy a administratívy k poistnej udalosti (prevzatie škodovej agendy, kontrola údajov, overovanie poistného krytia)
– komunikácia s klientom, ako aj so znalcami, s právnikom, technikom a pod.
– realizácia výpočtov nákladov na opravu

Možnosti rozvoja

- možnosť spolupracovať s top odborníkmi v danej oblasti
- odborné školenia (napr. geometria vozidiel)
- soft skills školenia (napr. komunikácia s klientom)
- vzdelávanie v oblasti poisťovníctva v rámci Generali Akadémie
- príležitosť stať sa odborníkom v oblasti likvidácie poistných udalostí

Zodpovednosti

70%
zabezpečovanie komplexnej likvidácie PU (vrátane výpočtov nákladov na
15%
korešpondencia spojená s poistnou udalosťou
15%
komunikácia s klientom

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Požadované zručnosti
znalosti v oblasti koštrukcie vozidiel
analytické a logické myslenie
Iné požiadavky
- nadšenie pre auto-moto svet
- ochota učiť sa nové veci
- dôslednosť
- proklientský prístup
- proaktivita

TOP kariérne benefity

  1. Práca s poprednými expertmi

Iné benefity

- pružný pracovný čas
- dni pracovného voľna naviac
- rehabilitačné a regeneračné služby
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
- zvýhodnené produkty Generali a VUB banky

Ponúkaný plat

900* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Kontakt

Silvia Ondrejovičová
HR business partner senior

Adresa

Lamačská cesta3, Bratislava, Slovenská repulika