ponuka je uzatvorená

Naša spoločnosť je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP, ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, zastrešuje v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO, SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí v Európe aj Ázii. Na Slovensku spoločnosť LPP Slovakia zodpovedá za viac ako 55 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja značiek portfólia LPP.

Úspech našej spoločnosti stojí na vždy pozitívne naladenom a ambicióznom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Spoločným znakom kultúry LPP sú naše hodnoty zakódované v skratke FAST, ktorá stelesňuje naše progresívne myslenie.

Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu. Sme odvážni a progresívni, čoho výsledkom sú naše nadčasové produkty.

Manažér skladu do našej úplne novej predajne SINSAY @ LPP Slovakia, s.r.o.
Manažér skladu do našej úplne novej predajne SINSAY
Oblasť práce Oblasť práce
Obchod
Miesto Miesto
Bratislava III
Nástup
dohodou

Náplň práce

Zaujíma Ťa svet módy? Chceš pracovať v silnej spoločnosti s medzinárodným zázemím, ale zároveň preferuješ individuálny prístup? Si pripravený/á sa podieľať na budovaní skvelého tímu, ktorý ťahá za jeden koniec?

Tak čítaj ďalej, lebo do nášho tímu v Bratislave hľadáme Manažéra skladu na našej úplne novej predajni SINSAY, ktorý zodpovedať za organizáciu skladu, dodržiavanie platných štandardov a prehľadnosť.

Oblasti, za ktoré bude náš manažérsky tím zodpovedať vyzerajú nasledovne:

  • Zodpovedá spolu s Manažérom prevádzky za objektívne ciele predaja na týždennej báze a organizačne zabezpečuje plynulý chod procesov skladu, tak  aby dosahovali stanovené ciele
  • Využíva skúsenosti z minulých období na zvýšenie predaja tak, aby sa splnili nastavené ciele predaja
  • Vedie tím tak, aby spoločne dosahovali stanovený cieľ
  • Komunikuje s tímom vizualistov o aktuálnych záležitostiach, akciách, najpredávanejších položkách, o novej kolekcii, preprave a dodávkach
  • Komunikuje s Manažérom prevádzky o aktuálnych problémoch na prevádzke, o najpredávanejších položkách, novej kolekcii, preprave a doprave
  • Zabezpečuje jasné, podrobné a aktuálne záznamy o celkovom pohybe skladových zásob
  • Zodpovedá za kompletnosť a včasnosť dodávok

Možnosti rozvoja

Dávame priestor angažovaným zamestnancom odborne rásť a posúvať sa vpred. Medzinárodný charakter našej firmy nám umožňuje podporovať talentovaných zamestnancov na ich ceste ku profesionálnemu naplneniu.

Ďalší kariérny krok

Zástupca manažéra, Manažér predajne

Zodpovednosti

33%
Zabezpečuje jasné, podrobné a aktuálne záznamy o celkovom pohybe skladových zásob
34%
Zabezpečuje správne vybavenie objednávok, aby mohli efektívne a operatívne fungovať nadväzujúce procesy na prevádzke
33%
Zodpovedá za kompletnosť a včasnosť dodávok

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Obchodné štúdie
Jazyky Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
1
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Komunikačné schopnosti
Schopnosť viesť a motivovať tím
Manažérske schopnosti
Analytické myslenie
Ľudský a profesionálny prístup

TOP kariérne benefity

  1. Flexibilný pracovný čas
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Atraktívny rozvojový program
  4. Prestížny zamestnávateľ

Iné benefity

• Prepracovaný systém zaškolenia a vzdelávania
• Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY
• Príspevok pri dôležitých životných udalostiach (narodenie dieťata, svadba)
• Príspevok na štúdium Anglického jazyka
• Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a silné postavenie našej spoločnosti
• Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti
• Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii
• Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami :)
• Flexibilitu a možnosť presunu v rámci Slovenska
• Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých teambuildingových aktivitách

... a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého ❤ môžeš byť aj Ty!

Ponúkaný plat

950* - 1 075 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

od 950 EUR + osobné ohodnotenie (Výška finálnej odmeny závisí od skúseností kandidáta)

Doplňujúce informácie

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok, aby sme sa o Tebe dozvedeli. Pošli nám Tvoj životopis. Do sprievodného textu nám napíš, o ktorú značku si prejavil záujem.

Kontakt

Romana
HR Business Partner

Adresa

Vajnorská 10645/100, Bratislava III, Slovensko