ponuka je uzatvorená

Bavíme sa prácou, sme šialenci do bicyklov. Tí, ktorí štartujú deň dobrou kávou, tvoria pred obedom a brainstormujú s adrenalínom v krvi. Kellys Bikes, to nie je len komunita, ktorá prepája svety. Keď vstávate ráno s nápadom, ktorý musíte okamžite zdieľať s kolegami. Keď sú kolegovia vašimi parťákmi na víkendové plány. Máme nadšenie pre adrenalín aj odvážne výzvy. Pracovný čas v Kellyse? Pre nás hobby s deadlinom. Tímoví hráči so stratégiou, vášniví organizátori víkendových bicyklovačiek. Baterky si dopĺňame pri jazde lesom, pracovnú inšpiráciu zbierame na strmých zjazdoch. V bicyklovom svete rastieme už viac než 25 rokov. Za ten čas sme vytvorili medzinárodný tím cyklistických nadšencov, spojili sme európske talenty v Kellys Factory Teame. S hlavou v biznise a srdcom na horách, sme posunuli Kellys Bike zo Slovenska do 35 krajín. Na začiatku bola požičovňa bicyklov a dvaja mladí bratia, ktorí nosili v hlave až príliš odvážny nápad. Produkovať svetové bicykle na Slovensku, bol v tej dobe vzdialený sen. Kellys Bike vyrástol za štvrťstoročie na firmu, ktorú poznajú jazdci po celom svete, predal tisícky bicyklov a vybudoval firmu, o ktorej len málo ľudí vie, že je slovenská.

Marketingový manažér @ KELLYS BICYCLES
Marketingový manažér
Oblasť práce
Marketing a PR
Miesto
Ostrov pri Piešťanoch
ihneď

Náplň práce

Máš skúsenosti s vedením marketingového oddelenia a vieš pre svoje napády nadchnúť aj ostatných? Do nášho tímu v Kellys Bicycles práve hľadáme skúseného kolegu na pozíciu Marketingového manažéra, ktorý má cit pre positioning značky, pracoval s budgetom a vie vyhodnotiť úspešnosť svojich aktivít. Ak si navyše aj vášnivým cyklistom,  určite chceme o tebe počuť!

Ako úspešný kandidát budeš:

  - nastavovať marketingovú stratégiu, pripravovať ročný marketingový plán (krátkodobé a dlhodobé aktivity, ich prepojenie na bike eventy, sponzoring pretekov a pod.)

- viesť marketingový tím (4-5 ľudí) a zodpovedať za výsledky celého oddelenia,

- vyhľadávať dodávateľov a business partnerov a dohadovať podmienky spolupráce

- v spolupráci so svojím tímom pripravovať a realizovať kampane, využívať vhodné komunikačné kanály, oslovovať relevantné média, zabezpečovať PR

- analyzovať trh, identifikovať cieľové skupiny zákazníkov - spolupracovať s produktovým a obchodným oddelením na propagácii a uvedení nových produktov na trh (B2B a B2C)

- čaká ťa príležitostné cestovanie (spolupráca s medzinárodným Kellys tímom, veľtrhy vo svete...)

- nastavovať budget, kontrolovať a riadiť náklady oddelenia - vyhodnocovať úspešnosť marketingových aktivít, reportovať vedeniu spoločnosti Ak ťa uvedená pozícia zaujala a k bicyklom máš blízko, pošli nám svoje CV a môžeš pridať pár riadkov o tom, prečo si pre nás správna voľba.

Možnosti rozvoja

Osobnostný a odborný rast.

Ďalší kariérny krok

Zodpovednosť a výsledky sú na Tebe.

Zodpovednosti

60%
manažovanie tímu
20%
nastavenie marketingovej stratégie, budovanie značky
10%
komunikácia s oddeleniami, dodávateľmi a médiami
10%
návrh a realizácia kampaní, eventov

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Marketing
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
5
Počet rokov praxe v odvetví
5 - Marketing a PR
Iné požiadavky
Aké sú naše očakávania?

- máš preukázateľné skúsenosti s vedením komplet projektu od nápadu až po realizáciu
- viedol si tím ľudí a riadil marketingovú stratégiu (3r.)
- si prirodzená autorita, vieš sa nadchnúť pre daný cieľ a motivovať svoj tím,
- máš prehľad o aktuálnych marketingových trendoch,
- výborné organizačné, komunikačné a vyjednávacie zručnosti sú pre teba samozrejmosťou
- stresové situácie ťa nepoložia, vieš si určiť priority
- ak zdieľaš naše nadšenie pre bicykle, je to pre nás (aj pre te
Vysokoškolské II. stupňa

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Práca s poprednými expertmi
  5. Work-life balance

Čo v Kellyse získaš? - Môžeš byť hrdý na svoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, ale vyrábame bicykle pre celý svet
- Dáme ti priestor uskutočniť dobré nápady, budeš sa priamo podieľať na stratégii a raste značky
- Záleží nám na firemnej kultúre a každý člen našej bicyklovej rodiny sa podieľa na jej formovaní
- Ako firma si vážime vzdelanie, budeme investovať do tvojho rozvoja
- Naplánuj si svoj deň – máme čiastočne flexibilný pracovný čas
- Naše produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu

Ponúkaný plat

1 800* - 2 500 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Doplňujúce informácie

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.

Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Ďakujeme.

Kontakt

KELLYS HR Tim
HR

Adresa

Ostrov70, Ostrov pri Piešťanoch, Slovensko