Od roku 2011 ozdravujeme slovenské nemocnice tak, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde vďaka nášmu profesionálnemu prístupu, práci na neustálom zlepšovaní sa a liečivému prostrediu dokážeme zabezpečiť, že pacient je centrom našej pozornosti.

V súčasnosti prevádzkujeme štrnásť nemocníc v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom, Trnavskom a v Trenčianskom samosprávnom kraji, ktorých spádová oblasť predstavuje 1 milión obyvateľov. Ide o nemocnice v mestách Humenné, Svidník, Spišská Nová Ves, Rožňava, Trebišov, Michalovce, Vranov nad Topľou, Stropkov, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Galanta, Dunajská Streda a Partizánske. Spoločnosť Svet zdravia, a. s. patrí do skupiny Penta Investments.

Pre Svet zdravia pracuje už vyše 6000 zamestnancov. Neustále však hľadáme kvalitných lekárov, sestry, pôrodné asistentky, ostatný zdravotný personál a ďalších ľudí, ktorí by sa radi stali súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve. Ak patríte medzi nich, tak sa určite pridajte k nám!

Zdravotnícky asistent @ SVET ZDRAVIA, A. S.
Zdravotnícky asistent
Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto
Nástup
immediately

Náplň práce

  • Účasť na ošetrovateľskej starostlivosti vykonávanej formou ošetrovateľského procesu.
  • Udržiavanie sebestačnosti pacienta, prevencia komplikácii z imobility (polohovanie).
  • Výkon dezinfekcie a sterilizácie zdravotníckej techniky a pomôcok.
  • Meranie a zaznamenávanie fyziologických potrieb chorých vrátane vylučovania a iné prejavy, ktoré sleduje.
  • Starostlivosť o pitný režim chorých a pomoc pri kŕmení imobilných pacientov, hygienická starostlivosť.
  • Príprava chorých a pomôcok k diagnostickým, liečebným a ošetrovateľským výkonom.
  • Vedenie príslušnej zdravotnej dokumentácie.
  • Dodržiava hygienicko-epidemiologický režim.
  • Zachováva povinnú mlčanlivosť zdravotníckych pracovníkov, riadi sa etickým kódexom.
  • Sústavne sa vzdeláva a zúčastňuje sa seminárnych školení.

Možnosti rozvoja

  • Podpora a rozvoj vzdelávania.
  • Možnosť spolupráce s uznávanými odborníkmi v danom odbore

    Ďalší kariérny krok

    Možnosť zvyšovania kvalifikácie, kariérny rast.

    Zodpovednosti

    20%
    Vedenie príslušnej zdravotnej dokumentácie.
    20%
    Účasť na ošetrovateľskej starostlivosti vykonávanej formou ošetrovateľského procesu.
    20%
    Príprava chorých a pomôcok k diagnostickým, liečebným a ošetrovateľským výkonom.
    20%
    Udržiavanie sebestačnosti pacienta, prevencia komplikácii z imobility (polohovanie).
    20%
    Výkon dezinfekcie a sterilizácie zdravotníckej techniky a pomôcok.

    Požadované
    Minimálne vzdelanie
    Stredná škola s maturitou
    Vzdelanie - študijný odbor
    Pozícia vhodná aj pre:
    absolventa
    Požadované zručnosti
    Počítačová gramotnosť
    Iné požiadavky
    starostlivosť zodpovednosť
    komunikácia
    manuálna zručnosť
    flexibilita
    aktívny prístup
    dodržiavanie pravidiel
    schopnosť riešiť kritické situácie
    plnenie úloh načas, bezchybne a v požadovanej odbornosti
    schopnosť určiť priority

    TOP kariérne benefity

    1. Prestížny zamestnávateľ
    2. Atraktívne benefity
    3. Priateľská pracovná atmosféra

    Iné benefity

    Odmeny pri pracovných a životných jubileách.
    Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie.
    Odchodné po odchode na dôchodok.
    Podpora vzdelávania a odborného rastu.
    Parkovacie miesto v mieste práce.
    Rôzne druhy nepeňažných benefitov a teambuildingových aktivít
    Karta zliav.
    Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

    Ponúkaný plat

    684* EUR / month
    *základná zložka mzdy

    Motivácia formou osobného príplatku, finančné ohodnotenie pracovného nasadenia

    Doplňujúce informácie

    V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

    Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

    Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

    K životopisu pripojte aj nasledujúci text: ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

    Pozícia je obsadzovaná pre Nemocnicu s poliklinikou

    Topoľčany, a.s.

    Pavlovova 17, 955 20 Topoľčany

    Kontakt

    Mgr. Zuzana Ondrušová
    HR koordinátor
    Odoslať súkromnú správu

    Adresa

    Pavlovova 17, Topoľčany, Slovensko