ponuka je uzatvorená

Tešíme sa na vaše životopisy!:-)

Metodik pre testovanie @ Generali Poisťovňa, a.s.
Metodik pre testovanie
Oblasť práce
Poisťovníctvo
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

#IT#testing#hľadáme teba#

- Podieľanie sa na monitoringu bezpečnostných incidentov a zodpovednosť za ich riešenie,
- Príprava Release plánov (Release Management)
- Príprava testovacích plánov (Test Management), koordinácia a zodpovednosť za testovanie naprieč firmou
- Príprava a údržba Testovacích scenárov
- Vyhodnocovanie / Reporting o stave testovania a mitigácia problémových, rizikových (častí) dodávok,
- Príprava a vlastníctvo metodiky testovania vrátane zabezpečenia jej dodržiavania v spoločnosti,
- Zodpovednosť za softvérové vybavenie podporujúce proces testovania,

Tím líder

supervisor_photo Roman Minár
Director of IT Development Department at Generali Poisťovňa, a. s.
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

- Záujem o prácu v oblasti riadenia testovacieho procesu
- Znalosti v oblasti problematiky testovania a Release managementu;
- Analytické a organizačné schopnosti
- Zručnosti v oblasti používania IT systémov
- Schopnosť prípravy štruktúrovaných dokumentov ako sú smernice, predpisy, návody
- Dobré prezentačné, komunikačné a argumentačné zručnosti
- Samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť a bezúhonnosť

Ďalší kariérny krok

vývoj informačných systémov alebo prevádzka informačných technológii

Zodpovednosti

40%
Monitoring
40%
Testovanie
20%
Reporting

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Informačné technológie
Počet rokov praxe
4
Počet rokov praxe v odvetví
2 - IT a telekomunikácie
Iné požiadavky
4
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Prestížny zamestnávateľ
  4. Work-life balance
  5. Flexibilný pracovný čas

Iné benefity

- Odborné a soft skills školenia
- Generali Akadémia
- rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo
- pružný pracovný čas
- dni pracovného voľna naviac
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
- zvýhodnené produkty Generali poisťovne VÚB banky
- firemné akcie pre zamestnancov

Ponúkaný plat

1 800* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Kontakt

Ing. Ivana Gajdošová
HR Biznis Partner Senior

Adresa

Lamačská cesta3, Bratislava, Slovensko